Oze All Day Blend kahve yanık, acı kokuyor

TéQ10

Kilopat
Kahve dün elime geçti ve kahvenin paketinin üzerinde kahve parçacıkları vardı. Yanık ve acı kokuyordu. Kahvenin paketini açtığımda da acı kokuyu aldım. Paketin hava filtresi gibi yerinde de dışarıdan hava alıyordu ve dışarısı görünüyordu. Belki kahvenin tadı güzeldir diye french press ile yaptım ve yine acı kokuyordu. Kahveden 1 yudum aldıktan sonra 30 saniye o yanık kokusunu hissediyorsunuz burnunuzda ve çok rahatsız edici. Jacobs Monarch denediğimde çok güzel bir kokusu vardı ve kesinlikle yanık değildi ama bunda o kokudan eser yok. Normal değil bu, değil mi? Satıcıya da sordum ve cevap bekliyorum.
Oze All Day blend kahve.png

Oze All Day blend kahve 2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dark roast kahve içiyor olabilirsiniz, bu kahvelerde kahve tadı biraz kömürümsü gelebilir, fakat direkt yanık kokusu ve tadı alıyorsanız kavurucu hatasından dolayı yanmış olabilir. Mümkünse iade edin.

Ayrıca o paketin oradan hava alması da kahvenin tazeliğini öldürür ve bayatlaşır.

Dark roast kahve içiyor olabilirsiniz, bu kahvelerde kahve tadı biraz kömürümsü gelebilir, fakat direkt yanık kokusu ve tadı alıyorsanız kavurucu hatasından dolayı yanmış olabilir. Mümkünse iade edin.

Ayrıca o paketin oradan hava alması da kahvenin tazeliğini öldürür ve bayatlaşır.
Bu kahvenin en hafif kahveleri olduğunu söylüyorlar. İade etmeye çalışacağım.

Yapacak bir şey yok, iade almıyorlar ise oradan alışveriş yapmazsınız bir daha. Kahveyi soğuk kahve şeklinde tüketebilirsiniz. Onun dışında Taft Coffe öneriyorum ben dediğim gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı