P Smart 2019'dan iPhone 6S Plus'a geçmek mantıklı mı?

Eğer ikinci el bir iPhone alacaksanız 7'den aşağı almamanızı öneririm. Sıfır alacaksanız batarya kapasitesini yüksek istediğinizi varsayarak en az X serisinden bir telefon almanızı öneririm

Marka takıntın yoksa yanlış anlama iPhone olarak GM20 Pro bence çok iyi benim bir alt modeli gm 20 var ama gm 20 Pro 2000 TL alınabilecek en iyi telefon bence bir bak derim.

3 Yıldır 6s kullanıyorum sadece 1 kere batarya değişti o da fabrikadan çıkışlı olarak sıkıntılı batarya takıldığı için. Ne Android gibi kastı ne dondu ne Brick oldu. Telefon 3.yılında hala tık yok, ama güncelleme almayacak bir dahaki sürümde o yüzden en azından iPhone 8/SE almanızı tavsiye ederim.
Düzenleme:Bugüne kadar elimden 4 tane Android cihaz geçti yarısı 2.senesinde patates oldu 3-4 kere batarya değiştirildi, en az 2 kere ROM attım. En son cihazım ZenFone 2 Laser idi. Technopat'ın incelemesini izleyip aldım. Rezalet yazılım, batarya gibi sorunları vardı.
Ne kadar Huaweici Xiaomici gelirse gelsin artık iOS cihazdan şaşmam hocam. 1 kere kullandıktan sonra o akıcılığı, stabiliteyi, güvenilirliği çok seviyorsunuz. Şu an elime 5-6K para geçse yine de 6s de kalırım, bu cihaz rahat beni 2 sene daha götürür çünkü.

3 Yıldır 6s kullanıyorum sadece 1 kere batarya değişti o da fabrikadan çıkışlı olarak sıkıntılı batarya takıldığı için. Ne Android gibi kastı ne dondu ne Brick oldu. Telefon 3.yılında hala tık yok, ama güncelleme almayacak bir dahaki sürümde o yüzden en azından iPhone 8/SE almanızı tavsiye ederim.
Düzenleme:Bugüne kadar elimden 4 tane Android cihaz geçti yarısı 2.senesinde patates oldu 3-4 kere batarya değiştirildi, en az 2 kere ROM attım. En son cihazım ZenFone 2 Laser idi. Technopat'ın incelemesini izleyip aldım. Rezalet yazılım, batarya gibi sorunları vardı.
Ne kadar Huaweici Xiaomici gelirse gelsin artık iOS cihazdan şaşmam hocam. 1 kere kullandıktan sonra o akıcılığı, stabiliteyi, güvenilirliği çok seviyorsunuz. Şu an elime 5-6K para geçse yine de 6s de kalırım, bu cihaz rahat beni 2 sene daha götürür çünkü.
Hocam haklısınız da herkesin o paraları verecek bütçesi yok malesef

Ben geçme derim ama gm 20 Pro alabilirsin General Mobile kötü bir telefon değil çünkü bende var kullanıyorum gayet iyi pili de 4050 mAh bana kalırsa iPhone alma yani bir IPhone'un olacağından seni sevindiren bir telefon alabilirsin çünkü kutunun içinde hızlı şarj adaptöründen kılıfına kadar her şey var gm 20 Pro da.
3 yıldır 6S kullanıyorum sadece 1 kere batarya değişti o da fabrikadan çıkışlı olarak sıkıntılı batarya takıldığı için. Ne Android gibi kastı ne dondu ne brick oldu. Telefon 3.yılında hala tık yok, ama güncelleme almayacak bir dahaki sürümde o yüzden en azından iPhone 8/SE almanızı tavsiye ederim.
Düzenleme: Bugüne kadar elimden 4 tane Android cihaz geçti yarısı 2.senesinde patates oldu 3-4 kere batarya değiştirildi, en az 2 kere ROM attım. En son cihazım ZenFone 2 laser idi. Technopat'ın incelemesini izleyip aldım. Rezalet yazılım, batarya gibi sorunları vardı.
Ne kadar Huawei'ci Xiaomi'ci gelirse gelsin artık iOS cihazdan şaşmam hocam. 1 kere kullandıktan sonra o akıcılığı, stabiliteyi, güvenilirliği çok seviyorsunuz. Şu an elime 5-6k para geçse yine de 6S de kalırım, bu cihaz rahat beni 2 sene daha götürür çünkü.

Kızma ama bence iPhone SE parasına onun 2 3 katı telefonlar var paran varsa iPhone tabii ki.

Hocam bir laf vardır bilir misiniz:
Ben ucuz mal alacak kadar zengin değilim.
İyi abarttınız sizde ama. Android artık eskisi gibi kötü değil. Gayet akıcı bir şekilde çalışıyor. Alıyorsunuz giriş seviyesi dandik telefonlar, sonra kasınca "Android çöp" diyorsunuz.

İyi abarttınız sizde ama. Android artık eskisi gibi kötü değil. Gayet akıcı bir şekilde çalışıyor. Alıyorsunuz giriş seviyesi dandik telefonlar, sonra kasınca "Android çöp" diyorsunuz.
Fanboy işte, boş ver

Bugüne kadar gördüğüm giriş seviye, orta seviye cihazların hepsi 2 hadi seni kırmayayım 3 sene sonra patates oldu. Belki de sizin yaşınız kadar Android cihaz geçti elimden ben gördüğümü söylüyorum. Eğer Developer değilseniz, son kullanıcı iseniz, sosyal medya, video broadcasting gibi işlere zaman harcıyorsanız iOS alınabilecek en idealidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı