P Smart 2019'dan iPhone 6S Plus'a geçmek mantıklı mı?

Haksizsin hocam.
Her şey MP değil, 4K bile çok yaygın değil 8K şu an gereksiz konumda ayrıca A31 Samsung'un Exynos işlemcisi olan normal değerdeki bir telefonu, 6 ay sonra kasmaya başlayacaktir.

Değerlerer bak bir istersen hem biri 7000 TL biri 2700 işlemci frekansları bile aynı neredeyse ki iPhone işlemcide gerçekten güçlü.

3000 TL'ye A31 var konu sahibi arkadaşa da yazdım iPhone 8'i bile taştan taşa vurur arkadaş bu ne iPhone sevdalığıdır ya iPhone hem pahalı hem de özellikleri aşırı iyi değil tamam stabil olabilir ama ne övdün ya sende iPhone 12 Pro Max'te bile 12 MP kamera var gider S21 Ultra alırım en azından 8K video çekerim 108 megapiksel fotoğraf çekerim ya haksızsam haksızsız deyin.

MP değeri çok da önemli değil hocam, iPhone 12 Pro Max'in kamerası 12 MP olmasına rağmen çok güzel fotoğraflar çekebiliyor.

Haksizsin hocam.
Her şey MP değil, 4K bile çok yaygın değil 8K şu an gereksiz konumda ayrıca A31 Samsung'un Exynos işlemcisi olan normal değerdeki bir telefonu, 6 ay sonra kasmaya başlayacaktir.

A31'in işlemcisi Exynos değil ki.
Tamam bence herkes ne istiyorsa onu alsın iyi günler herkese kendim için de söylüyorum huylu huyundan vazgeçmez.

Bu kullanıcının tamamen kendisinde biten bir durum bir kişinin Android bir kişinin iOS iyidir demesiyle pek olmuyor, iki cihazıda elinize alır kurcalarsınız hangisi size uygunsa onu tercih edersiniz benim babam 11 senelik Apple kullanıcısı şu an güncel 12 Pro kullanıyor hiçbir şekilde Android telefon kullanmıyor bende tam tersi yaklaşık 10 senedir neredeyse tüm Android markalarını test ettim(LG htc Sony Samsung'dan Huawei Xiaomi ZTE'ye kadar) güncel olarak P30 PRO kullanıyorum iOS işletim sistemi olarak tek bir markaya mahsus olduğu için kaçınılmaz bir stabiliteye sahip, benim tavsiyem Android tarafında Lite gibi o modelin giriş seviyesi alınmamalı gerekirse 1 veya 2 yaşında amiral gemisi alınmalı iOS tarafında 8 8Plus arasında belli özellikler harici fark yokken Android'de hemen her markada Lite ile onun üstü modellerde ciddi farklar oluyor. Sözün kısası burada insanların bu daha iyi o onu döver demesi yerine bir telefoncuya gidip 6S Plus var mı elinizde diye sorup orada ufak göz atıp hoşunuza giderse değişmeniz yönünde olur.

3000 TL'ye A31 var konu sahibi arkadaşa da yazdım iPhone 8'i bile taştan taşa vurur arkadaş bu ne iPhone sevdalığıdır ya iPhone hem pahalı hem de özellikleri aşırı iyi değil tamam stabil olabilir ama ne övdün ya sende iPhone 12 Pro Max'te bile 12 MP kamera var gider S21 Ultra alırım en azından 8K video çekerim 108 megapiksel fotoğraf çekerim ya haksızsam haksızsız deyin.
Kamera kalitesi sadece Megapixel ile ölçülmüyor. 6s cihazım gündüz çoğu çift kameralı telefondan daha iyi fotoğraf çekiyor. Tek eksi yanı gece modu ve portre olmaması.
Bundan sonra atacağım yanıtlara uzun vadede hem Android hem de iOS kullanan arkadaşlar cevap verirse sevinirim, katalog bilgilerini okuyup burda konuşmayla olmuyor maalesef.
Değerlerer bak bir istersen hem biri 7000 TL biri 2700 işlemci frekansları bile aynı neredeyse ki iPhone işlemcide gerçekten güçlü.
Hala kağıt üstü bilgileri okuyup burada yorum yapıyorsun. İstersen elinde en sağlam işlemci olsun o işlemciyi yormadan, en stabil şekilde çalıştıracak, gereksiz güç harcatmayacak bir yazılım olmadıktan sonra çöpe at daha iyi.

Bende de P Smart var kamerasını hiç beğenmiyorum çok yapmacık çekiyor renkler falan hiç orijinal değil kullanım bakımından sıkıntı yok ama bende uzun zamandır Android kullanıyorum iOS geçsem mi acaba diye düşünüyorum iOS de özgür değilsin tek sıkıntısı bu.

Geri
Yukarı