P Smart 2019'dan iPhone 6S Plus'a geçmek mantıklı mı?

3 yıldır 6S kullanıyorum sadece 1 kere batarya değişti o da fabrikadan çıkışlı olarak sıkıntılı batarya takıldığı için. Ne Android gibi kastı ne dondu ne brick oldu. Telefon 3.yılında hala tık yok, ama güncelleme almayacak bir dahaki sürümde o yüzden en azından iPhone 8/SE almanızı tavsiye ederim.
Düzenleme: Bugüne kadar elimden 4 tane Android cihaz geçti yarısı 2.senesinde patates oldu 3-4 kere batarya değiştirildi, en az 2 kere ROM attım. En son cihazım ZenFone 2 laser idi. Technopat'ın incelemesini izleyip aldım. Rezalet yazılım, batarya gibi sorunları vardı.
Ne kadar Huawei'ci Xiaomi'ci gelirse gelsin artık iOS cihazdan şaşmam hocam. 1 kere kullandıktan sonra o akıcılığı, stabiliteyi, güvenilirliği çok seviyorsunuz. Şu an elime 5-6k para geçse yine de 6S de kalırım, bu cihaz rahat beni 2 sene daha götürür çünkü.

Hocam 5 6 k para geçse yine 6s da mı kalırdınız madem bu kadar seviyorsunuz geçin üst modele ben XR denemek istiyorum elime para geçince neymiş bu IPhone'deki şeytan tüyü geçen bir daha Android kullanmıyor.

Hocam 5 6 k para geçse yine 6s da mı kalırdınız madem bu kadar seviyorsunuz geçin üst modele ben XR denemek istiyorum elime para geçince neymiş bu IPhone'deki şeytan tüyü geçen bir daha Android kullanmıyor.
Klasik Türk kafası işte. Elimdeki telefon sosyal medya/video/dizi, film için yeterliyken neden daha fazla para vereyim?

Klasik Türk kafası işte. Elimdeki telefon sosyal medya/video/dizi, film için yeterliyken neden daha fazla para vereyim?

Yani ne bileyim arkadaşım 11 kullanıyor o sekmeler arası geçis uygulamaları 1 2 saniyede açması o kalite beni cezbediyor Huawei Y72019 kullanıyorum şu anda uygulama arasında geçiş yapmayı geçtim arka planda uygulama bile çalıştırmıyor neredeyse 17 yaşındayım gerekirse bir işe girip 3 4 ay dahi sürse parayı toplayacağım çalışıp geçeceğim bıktım aptal saptal cihazlar kullanmaktan para vermek işine gelmeyenlerde s3mini kullansın artık (içimi döktüm sonunda)

Bugüne kadar gördüğüm giriş seviye, orta seviye cihazların hepsi 2 hadi seni kırmayayım 3 sene sonra patates oldu. Belki de sizin yaşınız kadar Android cihaz geçti elimden ben gördüğümü söylüyorum. Eğer Developer değilseniz, son kullanıcı iseniz, sosyal medya, video broadcasting gibi işlere zaman harcıyorsanız iOS alınabilecek en idealidir.
Annemde 7 yıllık Note 3 var ve telefon hala kullanılabilir durumda. Günümüz telefonları kadar akıcı olmasa bile telefon günlük kullanım için gayet yeterli. Demek ki Android çöp değilmiş sayın fanboy.

Annemde 7 yıllık Note 3 var ve telefon hala kullanılabilir durumda. Günümüz telefonları kadar akıcı olmasa bile telefon günlük kullanım için gayet yeterli. Demek ki Android çöp değilmiş sayın fanboy.
Note 3 zamanının en stabil telefonlarından birisi. Zamanında o kadar para vermişsin, bozulsa senin de hoşuna gitmez herhalde.
Yani ne bileyim arkadaşım 11 kullanıyor o sekmeler arası geçis uygulamaları 1 2 saniyede açması o kalite beni cezbediyor Huawei Y72019 kullanıyorum şu anda uygulama arasında geçiş yapmayı geçtim arka planda uygulama bile çalıştırmıyor neredeyse 17 yaşındayım gerekirse bir işe girip 3 4 ay dahi sürse parayı toplayacağım çalışıp geçeceğim bıktım aptal saptal cihazlar kullanmaktan para vermek işine gelmeyenlerde s3mini kullansın artık (içimi döktüm sonunda)
Bahsettiğim konu bu işte. Ben stabiliteye ve akıcılığa bakıyorum beyler. İsterse jak girişi olmasın beni ilgilendirmez. Jak girişi olmasa Lightning veya TWS kulaklık kullanırsın ama bi Android telefon akıcı değilse o telefonu değiştirmekten başka bir şey yapamazsın. Bunu düşünemeyecek kadar low IQ olmadığınızı varsayıyorum. Konuyu güncelleyip durmayın artık. İyi forumlar.

iPhone 5S ile karşılaştırır mısın o zaman fanboyluğu görürsün (5s de 7 yıllık bir telefon ) eminimki 5S Note 3'ü tokotlar atar.

Geri
Yukarı