P1 Killer sistem kasadan rahatsız edici sesler geliyor

Kapl4NN

Centipat

Dosya Ekleri

• F84D3F7C-12A2-4753-9323-E4C6AB2E9F8D.png
    F84D3F7C-12A2-4753-9323-E4C6AB2E9F8D.png
    218,8 KB · Görüntüleme: 27
  • 8984BC2E-8F37-4666-BCB3-742053B63D9C.jpeg
    8984BC2E-8F37-4666-BCB3-742053B63D9C.jpeg
    1 MB · Görüntüleme: 22
Son düzenleyen: Moderatör:
Sesi video alabilir ve buraya atarsan daha net şekilde cevaplarız. HDD sesi mi, fan sesi mi, ekran kartı coil whine mi, daha net anlaşılır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sesi video alabilir ve buraya atarsan daha net şekilde cevaplarız. HDD sesi mi, fan sesi mi, ekran kartı coil whine mi, daha net anlaşılır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Arkadaşlar merhaba, Teknobiyotik P1 Killer 2019'un En İyi Sistemi! AMD Ryzen 5 1600 3.2GHz, GTX1660 Super 6GB, 16GB Ram, 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı
Bu ürünü aldım HDD ekledim işlemciyi 2600 yaptım.
Kasayı açtığımda eski monitorüm VGA desteklemedi (HDMI monitörüm kargoda geliyor. )
En büyük sorun benim için rahatsız edici ses geliyor kasadan. Yani daha az olmalı bence gerçekten normal mi? Görüşlerinizi bekliyorum.
Buyurun video;

Arkadaşlar merhaba, Teknobiyotik P1 Killer 2019'un En İyi Sistemi! AMD Ryzen 5 1600 3.2GHz, GTX1660 Super 6GB, 16GB Ram, 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı
Bu ürünü aldım HDD ekledim işlemciyi 2600 yaptım.
Kasayı açtığımda eski monitorüm VGA desteklemedi (HDMI monitörüm kargoda geliyor. )
En büyük sorun benim için rahatsız edici ses geliyor kasadan. Yani daha az olmalı bence gerçekten normal mi? Görüşlerinizi bekliyorum.
Buyurun video;

Büyük ihtimalle Coil Whine hocam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı