P2W olmayan oyun tavsiyesi

Oddmar-Deemo-Badland tavsiye ederim.

Oddmar - Tek Seferlik Ücretli
Deemo - Badland yapımlarının ise Ücretsiz Bölümleri ve Ücretli Bölümleri var.

Rekabetçi olmadıkları için Pay to Win oyunlar değiller. Oyunların fiyatlarını hakettiğini düşünüyorum. Badland ve Oddmar'ın aldığı ödüllerde var.

Oddmar ilk çıktığında almıştım 2 gün sonra iade ettim ama sarmadı daha çok Online oyun arıyorum ama P2w olmayan online oyun zor tabi ama belki bilen biri vardır.

Mobil oyun önerisi istedi.

Online oyunlar oyuncu kapmak için genelde ücretsiz olur. Gelir elde etmek adına P2W ya da kozmetik satışlara başvururlar. Malesef genelde oyun yapısını P2W yapmak onlar için daha kazançlı oluyor.

Bknz: Clash Royale - Clash of Clans - Kafa Topu 2

Günümüzde bu Mobil oyun mantığını AAA yani yüksek bütçeli yapımlarda görmeye başladık. Battlefront 2 ve Lootbox skandalı örnek verilebilir. Bu durum biz oyuncular için çok sinir bozucu olabiliyor. Oyun ne kadar kaliteli ve eğlenceli olsada bu P2W sistemlerinin oyunun tüm büyüsünü bozduğunu düşünüyorum. Mobilde aradığınız tarzda bir oyun bulmanız zor olacaktır. Yabancı forumlara ve mobil oyun öneri konularına bakabilirsiniz. PC Platformunda bu tarz oyunlar daha kolay bulunuyor.

PC Platformunda Overwatch-PUBG gibi tek seferlik ödeme ile dengeli rekabetçi oyunlar alabilirsiniz.
Fortnite-LoL gibi Ücretsiz olup kozmetik ile gelir elde edenler yapımlarda var.

Bu konuda hangi tür oyunlardan hoşlandığınızda önem arz ediyor.

Son düzenleme:
Mobile çıktı da haberimiz mi yok? [emoji848]
Kusura bakmayın, mobil kısmını görmemişim :) insanlık hali. PC'de severek oynadığım badlands'i görünce pc sandım.
@Shinrai 'nin de dediği gibi mobilde çok zor dediğiniz oyunların bulunması. PUBG, Fortnite, CoD: Mobile söylenebilir ancak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı