P31-DS3L Anakartın BIOS'unu Güncellemek

Batman00

Hectopat
Anakart P31-DS3L (Award Modular BIOS v6.00PG) Gigabyte.

Değerli kardeşlerim bu modeldeki BIOS'u yada Anakartı nasıl güncelleyebilirim? İnternette bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
USB'ye at. Fat32 şeklinde formatlanmış olsun. BIOS ayarlarında QFlash diye bölüm var. Oradan USB'yi seçip dosyayı göster. Bu kadar.

Sağolasın kardeşim de USB'ye neyi atacağım? Fat32 şeklinde nasıl formatlayacağım? Desteğin için teşekkür ederim kardeşim.
Anakartin ureticisinin sitesinden en guncel BIOS dosyasini indirip fat32 seklinde formatlanmis usbye at. Bilgisayar diske sag tik formatla format tipi fat 32. Bunu bana anlattirdigina gore pek tecrubeli degilsin sanirim. Bilen birine yaptir. Anakarta bir zarar verme.

Anakartin ureticisinin sitesinden en guncel BIOS dosyasini indirip fat32 seklinde formatlanmis usbye at. Bilgisayar diske sag tik formatla format tipi fat 32. Bunu bana anlattirdigina gore pek tecrubeli degilsin sanirim. Bilen birine yaptir. Anakarta bir zarar verme.
Sağolasın kardeşim vaktini ayırıp yardımcı olduğun için ALLAH razı olsun.
Kardeşim BIOS'ta yada Bootta USB görmüyor. USB model: Kingston DataTraveler 2.0. BIOS'tan görebilmesi için hangi ayarları yapmam gerek?

IMG_20190122153039.jpg

IMG_20190122153150.jpg

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı