P40 PRO vs OnePlus 8 Pro

6.78 inçle OnePlus biraz öne geçiyor ama sar değeri bakımından Huawei daha iyi ve sağlıklı bence kıran kırana mücadeleleri var tabii buna bütçen yetiyorsa bence iPhone 11 falan al derim çünkü daha uzun ömürlü OnePlus'ı kaçak alma çok kısa ömürlü olur telefonun diğer teknik özellikler açısından OnePlus daha hafif ama P40 PRO'nun kamera sı daha iyi piksel yoğunluğundada OnePlus geçmiş ama bence Huawei...

İkisi de aşırı güzel telefon. Lakin kamera ve pil performansına aşırı önem veren biriyim. Arada kaldım. 3 telefon arasında iPhone 12 Pro Max, Huawei P40 PRO, OnePlus 8 Pro. Hangisi alınır pil, kamera ve oyun performansı için. Özellikle kamera ve pil için.

Kirin işlemciler, güç tasarrufu bakımından dünyanın en iyi işlemcileri. Çok video çeken birisiyseniz 11 Pro, iyi bir ekran deneyimi istiyorsanız OnePlus, fotoğraf ve batarya ömrü için P40 PRO'yı tercih edebilirsiniz.

Kirin işlemciler, güç tasarrufu bakımından dünyanın en iyi işlemcileri. Çok video çeken birisiyseniz 11 Pro, iyi bir ekran deneyimi istiyorsanız OnePlus, fotoğraf ve batarya ömrü için P40 PRO'yı tercih edebilirsiniz.

Dostum PUBG'de 90 FPS alayım kamera güzel olsun ayrıca ön kamerası 60 FPS video çekebilsin yeter. P40 PRO var aklımda şimdilik ama OnePlus'da çok güzel. Pil, kamera konusunda iyi olan ve PUBG'de 90 FPS verebilen telefon arıyorum. Önerin var mıdır?

90FPS kilidi gördüğüm kadarıyla şu anlık OnePlus'ta mevcut. Bence 90FPS için P40 PRO'yu elemeyin. 3. parti uygulamalarla 90FPS kilidini açabilirsiniz.

6.78 inçle OnePlus biraz öne geçiyor ama sar değeri bakımından Huawei daha iyi ve sağlıklı bence kıran kırana mücadeleleri var tabii buna bütçen yetiyorsa bence iPhone 11 falan al derim çünkü daha uzun ömürlü OnePlus'ı kaçak alma çok kısa ömürlü olur telefonun diğer teknik özellikler açısından OnePlus daha hafif ama P40 PRO'nun kamera sı daha iyi piksel yoğunluğundada OnePlus geçmiş ama bence Huawei...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
😀

Geri
Yukarı