P5G41T-MLX RAM önerisi

M.mustafa

Centipat
P5G41T-MLX ASUS marka bir anakartım var. RAM alacağım hangi RAM uyumlu olur hangisi olmaz bilmiyorum. Bilgin birileri varsa bu konu hakkında hangi RAM'ları tavsiye edersiniz?

DDR3 1333(OC)/1066/800 MHz bellek kullanabilirsiniz. Sorun yaşamamak için 1066 MHz seçmenizi öneririm.
Kingston modelleri uyumluluk gösterecektir.

En son kullandığım masaüstü bilgisayarımın anakartı ,ben onu 4+4 Gb 1333 Mhz O.C yaparak sistemimde kullanıyordum . (=

marka olarak neydi yada önerin varmı

Aynı anakart bende de var. Bu ürünü alabilirsin. 2 hafta önce aldım sıkıntı yok.

bana aslında 2x4 dual kit lazım sadece 4gb deil eyer sizin dediğinizi 2 tane alırsam bütçemi geçiyo
DDR3 1333(OC)/1066/800 MHz bellek kullanabilirsiniz. Sorun yaşamamak için 1066 MHz seçmenizi öneririm.

yani kingston 1333mhz taksam sıkıntı yaşamam herhalde bide kingston olarak önerin varmı marka olarak

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı