Çözüldü PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA nvlddmkm.sys hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

iamOxygen

Hectopat
Daha fazla  
RAM
64GB (2x32GB) DDR5 1.2V 4800MHz SODIMM
SSD veya HDD modeli
2TB CRUCIAL P5 PLUS M.2 SSD PCIe 4.0x4
Ekran kartı
8 GB RTX 3070Ti Max-P 125 Watt + 25Watt DB 2.0
Anakart
MONSTER TULPAR T7 V21.9
İşlemci
Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3
Selamlar,

Cihaz başlıkta bahsettiğim hatayı vermeye başladı. İnternetten araştırdığım kadarıyla ekran kartı yapabiliyormuş. Laptopta iki ekran kartı var. İkisi de aktif ve kullanılıyor. DDU falan denedim sonuç alamadım. Nvidia ses sürücüsünü kaldırdım sonuç alamadım. Son çare size sormak istedim arkadaşlar. Dump file'ları da ek olarak bırakıyorum.

mini dump

Dosya Ekleri

• hata.jpg
    hata.jpg
    114,6 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kart sürücüsünü kaldırıp bunu kur.

Şunu indir direkt kur.

Intel dsa indirip tüm güncellemeleri de yap.
Kart sürücüsünü kaldırıp bunu kur.

Şunu indir direkt kur.

Intel dsa indirip tüm güncellemeleri de yap.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Deneyip bilgilendirme geçeceğim. Ancak bir şey sormam gerekiyor. Gönderdiğin sürücü versiyonu 537.42 geçiyor. Bende nvidia son güncel olarak 545.84 ü kuruyor. Senin gönderdiğini kurup güncelleme yapmayayım mı?

Bekliyorum 🙏🏻

Son durum nedir? @iamOxygen
Henüz BSOD yemedim. Şimdilik iyi gidiyoruz 😄 Ama böyle 3-4 gün vermeyip sonra yine verdiği de olmuştu. O yüzden halloldu diyemiyorum henüz. Gözlemlemeye devam.

Bu arada eğer düzelirse neyden kaynaklıymış diyeceğiz? Nvidia broadcast de yüklüydü normalde bende. Bu yaptıklarımızla onu da kaldırmış oldum. Şu anda da kurmadım hala. Bu şekilde deniyorum

Henüz BSOD yemedim. Şimdilik iyi gidiyoruz 😄 Ama böyle 3-4 gün vermeyip sonra yine verdiği de olmuştu. O yüzden halloldu diyemiyorum henüz. Gözlemlemeye devam.

Bu arada eğer düzelirse neyden kaynaklıymış diyeceğiz? Nvidia broadcast de yüklüydü normalde bende. Bu yaptıklarımızla onu da kaldırmış oldum. Şu anda da kurmadım hala. Bu şekilde deniyorum

Kaynaklı olabilir. Şu şekil devam et bakalım.

Kaynaklı olabilir. Şu şekil devam et bakalım.
Hmm, evet olabilir gerçekten. Aynen şimdilik bu şekil devam edelim. 1 haftaya yakın olduğunda yine BSOD almazsam broadcast' i de kurup bir de onunla deneyeceğim

Hmm, evet olabilir gerçekten. Aynen şimdilik bu şekil devam edelim. 1 haftaya yakın olduğunda yine BSOD almazsam broadcast' i de kurup bir de onunla deneyeceğim
Neredeyse 1 hafta oldu ve herhangi bir problem çıkmadı. Bugün nvidia broadcasti de kurarak denemeye başlayacağım

Son düzenleme:

Geri
Yukarı