Pahalı oyunları hesap olarak ucuza satanlar nasıl satıyor?

Hocam dolandırıcılık değil ticaretini yapıyorlar 1 tane oyun alıp 30 kişiye satıyorlar offline hesap olarak interneti kesip oynuyor alan kişilerde oyunu bitiriyor ucuz yoldan ikisi de kazanıyor.

Evet hocam ama bunu belirteni hiç görmedim hesap senin diyorlar ama aynı hesabı kullanan bir sürü kişi var teknik olarak dolandırıcılık.

500 TL'lik oyun alıp 70 TLyemi satıyorlar hocam?

Kardeşim aile paylaşımı diye bir şey var. Hesabı veriyor sana ama o hesapta kendi açtığı hesap. Ana hesabından oyunu aile paylaşımıyla paylaşıyor. Sana aile paylaşımı olan hesabı veriyor sen de ondan oynuyorsun. Sadece sana satmıyorlar. Kim bilir kaç kişi alıyor.

Evet hocam ama bunu belirteni hiç görmedim hesap senin diyorlar ama aynı hesabı kullanan bir sürü kişi var teknik olarak dolandırıcılık.

Hocam bunu satın alan bir insan zaten bunu göze alıyordur ya da kör cahildir niye size o kadar oyunu kalıcı versinler yoksa.

Kardeşim aile paylaşımı diye bir şey var. Hesabı veriyor sana ama o hesapta kendi açtığı hesap. Ana hesabından oyunu aile paylaşımıyla paylaşıyor. Sana aile paylaşımı olan hesabı veriyor sen de ondan oynuyorsun. Sadece sana satmıyorlar. Kim bilir kaç kişi alıyor.

Güzel hocam bende ayni şeyi söylüyorum zaten sadece çalıntı hesaplarında hala satıldığını söylüyorum.

Geri
Yukarı