Pahalılık nereye kadar gider?

Bize lozan antlaşması yaptırdılar madenlerimizi çıkarmamıza izin vermiyorlar yeğenim (!)

Lozan falan şaka maka ama çok fazla aptalca imzalanan anlaşmalar var.
Mesela babam beni küçükken askeriyeye götürürdü yanında. Orada gösterirdi. Bak buna ihtiyacımız yok ama her yıl bu sayıda şundan alıyoruz diye. Yanlış hatırlamıyorsam uçak kabin düğmesi vb olması lazım. Parça o zaman 5 bin dolara alınıyordu. İhtiyacımız yok ama çok fazla sayıda alıyoruz işte...
Sagopa der ki:
Dedelerimizin attığı pand*k 100 yıl sonra pop*muzda dimdik.
Çılgın adam TRT'yi satacakmış.

Harbi TRT'ye çıkıp TRT'yi satacağız demesi🤣

Lozan falan şaka maka ama çok fazla aptalca imzalanan anlaşmalar var.
Mesela babam beni küçükken askeriyeye götürürdü yanında. Orada gösterirdi. Bak buna ihtiyacımız yok ama her yıl bu sayıda şundan alıyoruz diye. Yanlış hatırlamıyorsam uçak kabin düğmesi vb olması lazım. Parça o zaman 5 bin dolara alınıyordu. İhtiyacımız yok ama çok fazla sayıda alıyoruz işte...
Sagopa der ki:
Dedelerimizin attığı pand*k 100 yıl sonra pop*muzda dimdik.

Harbi TRT'ye çıkıp TRT'yi satacağız demesi🤣
Onları neyin karşılığında alıyorlardı, düşünmemek elde değil.

Bu ülkede akıllanmayan insanlar var. Ana muhalefet desen ne dediği belirsiz. Akılda Ali Babacan ve Muharrem İnce var fakat bu insanların da seçilmesi için akıllanmayan insanların akıllanması lazım. Meclis de %65 genç nüfüs olması lazım.

Yurt dışına bakıp ağlamak hiç bir zaman çözüm olmadı. Türk insanının ayaklanması gerekiyor. Kimse bir şey yapmazsa hiç bir şey gelişmez ve çözüme kavuşmaz. İnsanlar artık depresyonda, kimse birbirinin yüzüne bakamıyor. Ben markete her girdiğimde 3-5 liralık bir ürüne her hafta zam geldiğinde üzülüyorum doğal olarak. Çöküşün eşiğinde değiliz bildiğin çöktük. Düzeltmek için iyimser olmamız ve çok çalışmamız gerekiyor bu ülke için.
Hatta geçenlerde komik bir yoruma rastlamıştım, "türkler olmasaydı türkiye daha iyi bir durumda olurdu" şeklinde bir yorumdu. Her ne kadar geyik bir yorum olsada bazen düşündüğüm oluyor.
Şartlar her ne kadar yetersiz olsada kendi hayatını devam ettirmen lazım. Ben şu an bu yorumu yazarken bile kullandığım interneti babam ödüyor. Yarın bir gün annem babam olmayacak ve kendi işimi kurmam gerekecek. Açıktan okuyorum, boş zamanlarımda iş arıyorum ve bu hiç bir fayda etmiyor. Part-time işler en fazla benim karnımı doyuruyor. Şimdiden para biriktirmeye başlayın.
Makine veya yazılım okuyun kendinizi kurtarın arkadaşlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı