Paint bu dosyayı okuyamıyor hatası

Satanay

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ege Bölgesi
Merhabalar, şu sitedeki resimi indirdiğimde ve paint üzerinden açmayı denediğimde "Paint bu dosyayı okuyamıyor." hatası alıyorum. Bu sorunun nasıl çözüldüğünü bilen var mı? İndirip baktığımda dosyanın formatı PNG gözüküyor. Boyutu ise 3, 88MB.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    4,6 KB · Görüntüleme: 117
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorunu çözemem ama alternatif çözüm üretebilirim. Fotoğrafı yeni sekmede açtıktan sonra print screen tuşu ile ekran görüntüsü alıp Paint'e CTRL + V ile yapıştırabilirsiniz.

Merhabalar, şu sitedeki resimi indirdiğimde ve paint üzerinden açmayı denediğimde "paint bu dosyayı okuyamıyor." hatası alıyorum. Bu sorunun nasıl çözüldüğünü bilen var mı? İndirip baktığımda dosyanın formatı PNG gözüküyor. Boyutu ise 3, 88MB.
1636547158553.png

Bende indirildi ve açıldı. Yanlış mı indirdiniz? Eğer doğru indirdiyseniz arkadaşın taktiğini yapın.

Eki Görüntüle 1210896

Bende indirildi ve açıldı. Yanlış mı indirdiniz? Eğer doğru indirdiyseniz arkadaşın taktiğini yapın.
Dosya boyutu 960x480 yazıyor. Detaylı diye bu haritayı seçmiştim, 14000 piksel civarı olması lazım. Yeni sekmede açıp indirebilir misiniz?

Bu sorunu çözemem ama alternatif çözüm üretebilirim. Fotoğrafı yeni sekmede açtıktan sonra print screen tuşu ile ekran görüntüsü alıp Paint'e CTRL + V ile yapıştırabilirsiniz.
O zaman piksel piksel olmuyor, daha bulanık gözüküyor. Boyanması gerek haritanın.

640x Indirme hedefi 14918x buradan farkli kaydet ile indirme yaptiktan sonra indirilen klasor üzerinden resime sağ tık ile birlikte aç uzerinden Windows fotoğraf görüntüleyicisi uzerinden acmalisiniz.
Pdf olarak indirip deneyin.

images (10).jpeg

Dosya Ekleri

• kxkj5ch2hy711 (1).pdf
    3,2 MB · Görüntüleme: 186
Son düzenleme:
Indirme hedefi buradan farkli kaydet ile indirme yaptiktan sonra indirilen klasor üzerinden resime sağ tık ile birlikte aç uzerinden Windows fotoğraf görüntüleyicisi uzerinden acmalisiniz.

Eki Görüntüle 1210901

Fotoğrafı paint ile boymak istiyor.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fotoğrafı bu linkten indirip paint ile açmayı deneyin.

Geri
Yukarı