Steam Paket içindeki ana oyun mevcut olmasına rağmen fiyat değişmiyor

GoefBlem

Hectopat
Daha fazla  
Ben zaten paketin içine dahil olan ana oyuna sahibim. Dolayısıyla paketi almaya çalıştığımda ana oyunu bir daha almaya çalışıyor ve ana oyunun fiyatı paketten düşmüyor. Bunun için yapabileceğim bir şey var mı? İade edecek zaman kalmadı maalesef, iade edebiliyorum ama indirim zamanı dolmak üzere.

Dosya Ekleri

• resim_2024-04-19_165315023.png
    resim_2024-04-19_165315023.png
    364,6 KB · Görüntüleme: 35
Fallout 4’ün ana oyununa sahip olduğunuz için düşmüyor. Bu GOTY versiyonu yani içinde ana oyun var. DLC paketi tarzı bir şey olsa düşmesi lazımdı ama burada direkt oyunu alıyorsunuz zaten.

Fallout 4’ün ana oyununa sahip olduğunuz için düşmüyor. Bu GOTY versiyonu yani içinde ana oyun var. DLC paketi tarzı bir şey olsa düşmesi lazımdı ama burada direkt oyunu alıyorsunuz zaten.
Yok farkındayım zaten sadece ekstra olarak DLC leri de almak istedim ama ana oyuna sahip olduğum için teker teker almam gerekiyor sanırım başka yolu yok.. Yine de teşekkürler

İade etme şansın varsa hemen iade et Microsoft Store da GOTY sürümü 70 TL ama Türkçe yama uymuyor GOTY sürümüne, o sebeble 28 liraya ana oyunu al Türkçe yama yaparsın.

Ana oyuna sahipsiniz diye DLC'leri teker teker almanıza gerek yok, yine de GOTY alabilirsiniz. GOTY paketi içeriğindeki DLC'leri verir, ana oyunu iki defa verme/alma gibi bi' durum olmaz (DLC'ler oyunun üstüne eklenecek sadece, o kadar).

Zaten olan ana oyunun fiyatını paketten düşmemesi paketle alakalı bi' durum herhalde, o konuda yapabileceğiniz pek bir şey yok.

Son düzenleme:
Her yayıncı onu ayarlamıyor. Bazı oyunlarda var dediğiniz şey. Ana oyuna sahipseniz DLC'li sürümde fiyatı düşüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı