Paladins, Epic Games Store'a geliyor!

Epic üzerinden oynamaya başladım hesabı Hi-Rez üzerinden bağlayıp. Tekrar Steam'den girince benim hesaba bağlanmıyor. :D Epic'ten devam ediyorum mecbur.
Hi-rez sitesinde hesabına giriş yapınca bağlı hesaplar sekmesi çıkıyor sol tarafta oradan epic bağlantısını kes ve steami bağla tekrar düzelir.

Hi-rez sitesinde hesabına giriş yapınca bağlı hesaplar sekmesi çıkıyor sol tarafta oradan epic bağlantısını kes ve steami bağla tekrar düzelir.

Hi-Rez'e güvenmiyorum şu an Steam'de yok, Epic'ten de bağlantıyı kesersem komple hesap elimden gider diye korkuyorum. :D
Unlink yapamıyorum Epic'e şu an. :D

Şimdi de komple linked account linki çalışmıyor, çık gir yaptım temizledim hâlâ görünmüyor. Hi-Rez firmasının yaptığı her şey buglu senelerdir hiç şaşmaz. :D

Hi-Rez'e güvenmiyorum şu an Steam'de yok, Epic'ten de bağlantıyı kesersem komple hesap elimden gider diye korkuyorum. :D

Unlink yapamıyorum Epic'e şu an. :D

Şimdi de komple linked account linki çalışmıyor, çık gir yaptım temizledim hâlâ görünmüyor. Hi-Rez firmasının yaptığı her şey buglu senelerdir hiç şaşmaz. :D
Kesinlikle mükemmel bir sisteme sahip olmadıkları konusunda haklısın. Linked account kısmını 5-6 dakika belki de daha az bir süre sonra tekrar deneyerek girebilirsin ben öyle çalıştırdım, arkadaşım ise farklı bir tarayıcı kullanarak çözmüştü.

Kesinlikle mükemmel bir sisteme sahip olmadıkları konusunda haklısın. Linked account kısmını 5-6 dakika belki de daha az bir süre sonra tekrar deneyerek girebilirsin ben öyle çalıştırdım, arkadaşım ise farklı bir tarayıcı kullanarak çözmüştü.

Girdim ama Epic hiçbir şekilde unlink olmuyor. Steam'e link yapabiliyorum ama girsem de kendi hesabıma girmiyor, Epic'te giriyor sadece.

Sonunda çözdüm olayı Reddit'te biri paylaşmış. Steam'den girdiğimde yeni kullanıcı oluştur diye kutucuk çıkıyordu isim soruyordu, oraya eski Paladins isminizi girince otomatik hesabınız yükleniyormuş. :D Saçmalık. Yaptım oldu.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı