Palit Dual RTX 3060 Ti 11000 TL

Oncelikle 4 5 fps değil kalite modunda tamı tamına 8 fps var ultra kalite modunda ise 15fps .Kendinizi güldürmeyin ya :) Performance modda göruntu kalitesini geç zaten.
Farazi bir söylemdi, sana yanıtını vermişler zaten:
FSR 1.0 Performance ile buna;

Eki Görüntüle 1394987

FSR 2.0 Performance ile buna bakıyorsun.

Eki Görüntüle 1394988

Ve senin söylediğin şey "5 FPS daha az alıyorum her şey çözünürlük işte" bu mudur? Gerçekçi olalım bu görüntü farkına yalnızca 5 FPS feda ediyorsan öpüp alnına koy.

Ben performance modundan bahsetmiyorum kalite ve ultra kalite konu neden performance geldi.

Senin attığın görselde performance modundaki FPS farkı öne çıkmıştı o yüzden.

Screenshot_8.jpg

Ben performance modundan bahsetmiyorum kalite ve ultra kalite konu neden performance geldi. ahahah
Paylaştığınız görselde de caretta caretta'ların neslinin tükenmesinden mi bahsediyordunuz?
Hocam attığın video sonunu iyi izle amd fsr 1.0 iken daha fazla fps veriyormuş 2.0 iken ise fps baya düşmüş yani aslında amd kısayola kaçmış kaliteyi arttırmış fakat fps düşürmüş yani ekstra bişey yapmamış sadece göz boyama maalesef. Bir yerden alıp başka yere vermiş.

Screenshot_20220521-171051.jpg

Farazi bir söylemdi, sana yanıtını vermişler zaten:

Yanıt değil olamaz ben performance modundan bahsetmedim konuyu performance cektiniz sırf fps farkı az diye kalitee diye bağirirken birden performance geçildı güldürdünuz beni.

Senin attığın görselde performance modundaki FPS farkı öne çıkmıştı o yüzden.

Eki Görüntüle 1394995

Benim attığım resimi kırpmiş bana atiyor harbi kendinizi neden acınacak hallere sokuyorsunuz al tekrar atayım tabii senin gibi kırparak. :)

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220521-171051.jpg
    Screenshot_20220521-171051.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 27
Ben NVIDIA kartlarının CUDA teknolojisi sebebiyle yüksek rağbet gördüğü için fiyatlarının böyle olduğunu söylüyorum. Anlatabildim mi? Her rendering yapan NVIDIA kart almasa bu kadar yüksek fiyatları olmaz...
NVIDIA ve Intel, sundukları teknolojilerden ötürü pahalı değil ki. İnsanların gözündeki değeri yüksek diye fiyatları da yüksek. Piyasaya ucuzdan giren AMD işlemcilerin Intel'e göre çok ucuz satılıp şu an Intel'den pahalı olmaları da buna işaret. Neye talep çoksa oraya abanıyorlar. Arz-talep meselesi. AMD ekran kartlarına talep artsın onların fiyatı da artacak.

Yanıt değil olamaz ben performance modundan bahsetmedim konuyu performance cektiniz sırf fps farkı az diye kalitee diye bağirirken birden performance geçildı güldürdünuz beni.

Benim attığım resimi kırpmiş bana atiyor harbi kendinizi neden acınacak hallere sokuyorsunuz al tekrar atayım tabii senin gibi kırparak. :)
Konuştukça batmak deyiminin kanlı canlı vücut bulmuş halisiniz. :D

FSR 2.0 2 FPS daha fazla?

@Zikkeci, seni herhangi bir grafik kartı konusunda bolca görmüşlüğüm vardır. Affedersin ama kıçındaki şey eğri çıksa AMD'den bilen birisin. Birkaç FPS fazladan alıp görüntüyü çamur gibi görmek istiyorsan senin bileceği iş.

Bu konunun amacı 3060 Ti arayan birinin uygun fiyata bulması idi ama klasik bir AMD vs NVIDIA kavgasına döndü. Başka konu açılır, orada tartışırsın.

Son düzenleme:
NVIDIA ve Intel, sundukları teknolojilerden ötürü pahalı değil ki. İnsanların gözündeki değeri yüksek diye fiyatları da yüksek. Piyasaya ucuzdan giren AMD işlemcilerin Intel'e göre çok ucuz satılıp şu an Intel'den pahalı olmaları da buna işaret. Neye talep çoksa oraya abanıyorlar. Arz-talep meselesi. AMD ekran kartlarına talep artsın onların fiyatı da artacak.
Hocam söyledikleriniz benim söylediklerimle aynı şeye geliyor farkında mısınız? Söylediklerimi daha da detaylandırıp evirip çevirmek sizi haklı çıkarmayacak... üzgünüm.
Konumuz NVIDIA ve AMD. Intel'i neden soktunuz anlamış değilim zaten. CUDA teknolojisinden dolayı NVIDIA kartların talepleri çok olduğunu belirttiğimde bile bana kızan sizdiniz.

Geri
Yukarı