Elektronik Palit Gamerock OC RTX 4080 ₺29.011

Fan sesi ne durumda hocam?
Dürüst olmam gerekirse ekran kartının fan sesini duyamıyorum ben çünkü işlemciyi soğutmak için çalışan toplam 10 tane fanın sesinden ekran kartının sesi duyulmuyor :D Fakat furmarkta tüm fanlar düşük ayarda yani sessiz çalışırken test etmiştim rahatsız edici bir fan sesi olmadığını söyleyebilirim.

Yakın zamanda RTX 4080 alacaktım araştırırken karşıma çıktı. Piyasadaki en F/P RTX 4080 modeli olabilir. Kargoyla beraber ₺29.011 oluyor ama EFT ile. Kredi kartıyla alımlarda komisyondan dolayı ₺29.489 oluyor. Belki @jumbum Technopat’a özel bir şeyler yapar.
Diğer sitelerde en ucuzu sırasıyla inventus; ₺29.897 ve hepsiburada: ₺29.999 şeklinde.
Bu üründe esneme payı %0 Ancak örgütlenip 10 adete çıkarsak iyi bir teklif alırız :)

En sevdiğim model. Cidden çok güzel bir tasarımı var. Ama bilin bakalım ne yok.

Benim afacana suçüstü :D
Ekran Alıntısı21.PNG

Hocam ekran kartı ağır mı? O küçücük şey desteklemeye yetecek gibi durmuyor çünkü. 😃

Yok yok sağlam bir şey o kartın üstüne vidalanıyor zaten ve 10 kiloya yakına ağırlığı taşır belki daha bile fazlasını Palit'in orijinal apatarı zaten kutunun içinde çıkan garanti kapsamında bir ürün.

Yeni konular

Geri
Yukarı