Palit GTX 1650 FiveM Kaç FPS Alır?

Hocam bide ben grafik modu yükliyeceğim sizce kaç fps alırım grafik modlu?
Ona bir şey söyleyemem, hangi modu yüklediğinizi veya kaç FPS civarında performans düşüreceğini bilemem. Tahmini orta ayarlarda 30 40 FPS olur. Önermem mod yüklemenizi.

Son düzenleme:
Hocam merhabalar. Biraz geç yazacağım ama aklınızdaki soruları giderecektir. FiveM'de bir çok eklenti sunuculara yüklenebiliyor. Bu da performansı etkileyebiliyor.

Eğer RP sunucusuna girecek olursanız (işlemcinizi en az 4 çekirdek ve 3.1Ghz hızında çalıştırdığını var sayacağım):

Düşük: 70
Orta: 65-60 (lag spikelar ile %0.1 de 20)
Yüksek (Ultra): 55 - 45 (lag spikelar ile %0.1 de 14 ila 10 fps arası)

Eğer drift sunucusuna girecekseniz:

Düşük: 80
Orta: 75 - 70
Yüksek (ultra): 60

Küçük bir not: Lag spikelar ile 30 fps altı düşüşler normaldir.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Keyifli oyunlar, sağlıklı günler.

Hocam merhabalar. Biraz geç yazacağım ama aklınızdaki soruları giderecektir. FiveM'de bir çok eklenti sunuculara yüklenebiliyor. Bu da performansı etkileyebiliyor.

Eğer RP sunucusuna girecek olursanız (işlemcinizi en az 4 çekirdek ve 3.1Ghz hızında çalıştırdığını var sayacağım):

Düşük: 70
Orta: 65-60 (lag spikelar ile %0.1 de 20)
Yüksek (Ultra): 55 - 45 (lag spikelar ile %0.1 de 14 ila 10 fps arası)

Eğer drift sunucusuna girecekseniz:

Düşük: 80
Orta: 75 - 70
Yüksek (ultra): 60

Küçük bir not: Lag spikelar ile 30 fps altı düşüşler normaldir.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Keyifli oyunlar, sağlıklı günler.
Hocam yazın için teşekkür ederim yardımcı oldun bi arkadaş 1050 ti ekran kartı ile düşük ayarlarda hemde grafik moduyla rahat ve akıcı bir şekilde oyununu oynayabiliyor bende grafik modu bağımlısı olduğum için yani sevdiğim için düşük ayarlarda ve grafik moduyla rahat bir şekilde oynayabiliceğimi düşünüyorum sizce siz ne düşünüyorsunuz?

Hocam yazın için teşekkür ederim yardımcı oldun bi arkadaş 1050 ti ekran kartı ile düşük ayarlarda hemde grafik moduyla rahat ve akıcı bir şekilde oyununu oynayabiliyor bende grafik modu bağımlısı olduğum için yani sevdiğim için düşük ayarlarda ve grafik moduyla rahat bir şekilde oynayabiliceğimi düşünüyorum sizce siz ne düşünüyorsunuz?
O zaman hiçbir problem yok. Akıcı şekilde çok rahat oynarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı