Palit GTX 1660 alınır mı?

Dostum selamlar, eğer nvidia takıntın yoksa ve bütçende de esneme şansın varsa incehesap indirimlerinde üzerine biraz daha koyarak rx 6600 almanı tavsiye ederim, çok daha iyi bir performansla seni çok daha fazla tatmin edecektir. Eğer böyle bir şansın yoksa da gtx1660’ı rx 6500 xt ile kıyaslayıp tercih yapmanı tavsiye edebilirim.

- ve son olarak da ürünün açıklamasına iyi bak, kullanılmış ve kutusu açılmış ürün, 1 yıl garantili diyor. Bunu da göz önünde bulundurunca bence direkt uzak durmalısın üründen.

Dostum selam, eğer NVIDIA takıntın yoksa ve bütçende de esneme şansın varsa İncehesap indirimlerinde üzerine biraz daha koyarak RX 6600 almanı tavsiye ederim, çok daha iyi bir performansla seni çok daha fazla tatmin edecektir. Eğer böyle bir şansın yoksa da GTX1660'ı RX 6500 XT ile kıyaslayıp tercih yapmanı tavsiye edebilirim.

- Ve son olarak da ürünün açıklamasına iyi bak, kullanılmış ve kutusu açılmış ürün, 1 yıl garantili diyor. Bunu da göz önünde bulundurunca bence direkt uzak durmalısın üründen.

Hocam zaten RX 6500 XT düşünüyorum işlemci i3 10100F ne önerirsiniz?

Hocam zaten RX 6500 XT düşünüyorum işlemci i3 10100F ne önerirsiniz?
Dostum yukardada yazdığım gibi bütçende esneme payın varsa incehesap gaming gecesinde rx 6600’ün fiyatı 5500 civarında oluyor, bekleyemem dersen şuan hemen amazonda 6100 tl’ye alabilirsin. Hem gtx 1660’la hem de ex 6500 xt ile rx 6600 arasında performans olarak uçurum var. 1080p minimum 60fps için şuan sınır denebilecek kart ve fiyatına göre performansı da oldukça iyi. Ama yok çıkamam diyorsan da internetten rx 6500 xt modellerinin ısı değerlerine bakarak senin de bütçene en uygun olanını tercih edebilirsin. Açıkçası gtx 1660 ve rx 6500 xt arasındaki farkın asla değeceğini düşünmüyorum.

Dostum yukarıdada yazdığım gibi bütçende esneme payın varsa İncehesap Gaming gecesinde RX 6600'ün fiyatı 5500 civarında oluyor, bekleyemem dersen şu an hemen Amazon'da 6100 TL'ye alabilirsin. Hem GTX 1660'la hem de ex 6500 XT ile RX 6600 arasında performans olarak uçurum var. 1080p minimum 60FPS için şu an sınır denebilecek kart ve fiyatına göre performansı da oldukça iyi. Ama yok çıkamam diyorsan da internetten RX 6500 XT modellerinin sıcaklık değerlerine bakarak senin de bütçene en uygun olanını tercih edebilirsin. Açıkçası GTX 1660 ve RX 6500 XT arasındaki farkın asla değeceğini düşünmüyorum.

Hocam darboğaz yapmayacak uygun fiyatlı ekran kartı var mı bildiğin?

Yeni konular

Geri
Yukarı