Palit GTX 1660S ile mining yapmaya değer mi?

Yani herhangi bir sorun çıkarsa garanti dışı kalmaz mı?

Şimdi ben bu konuda sorumluluk kabul etmediğimi baştan belirteyim olacak şeylerden sorumlu değilim ancak bu iş karlı bir iş ve garantiye gönderdiğinde bunun mining yapılıp yapılmadığını anlamaları çok zor çünkü belkide sen gece gündüz oyun oynuyorsun bu konuda sana karışamazlar.

Kimse bu sorun Mining'den ya da oyun oynamaktan olmuş diyemez. Bunu ayırt edebilecek bir cihaz veya yöntem yok. Garanti dışı kalamaz yani.

Sorduğum çoğu kişi herhangi umursamazlar kullanıcı hatası der kart elinde kalır diyor. Değeri 7000TL olan kartıda böyle bir riske sokmak istemiyorum.
Şimdi ben bu konuda sorumluluk kabul etmediğimi baştan belirteyim olacak şeylerden sorumlu değilim ancak bu iş karlı bir iş ve garantiye gönderdiğinde bunun mining yapılıp yapılmadığını anlamaları çok zor çünkü belki de sen gece gündüz oyun oynuyorsun bu konuda sana karışamazlar.

Srduğum çoğu kişi herhangi umursamazlar kullanıcı hatası der kart elinde kalır diyor. Değeri 7000TL olan kartıda böyle bir riske sokmak istemiyorum.

Sorduğum çoğu kişi herhangi umursamazlar kullanıcı hatası der kart elinde kalır diyor. Değeri 7000TL olan kartıda böyle bir riske sokmak istemiyorum.

Srduğum çoğu kişi herhangi umursamazlar kullanıcı hatası der kart elinde kalır diyor. Değeri 7000TL olan kartıda böyle bir riske sokmak istemiyorum.
Hocam tüketici hakem heyeti var, her türlü hakkınızı savunabilirsiniz tabii açık açık mining yaptım demezseniz. Konuda sorumluluk kabul etmiyorum.

Konuda sorumluluk kabul etmiyorum.

Anladım teşekkür ederim ama sizin bunu iyice vurgulamanızın sebebi nedir? Garanti ile alakalı bir sorun çıkarsa suçlusu Türk77'dir diyecek halleri yok ya :D
Burası ne güne duruyor? Burada herhangi bir konuda bilgisi olan kişiler bulabilirsiniz.

Zaten 2 gündür falan ciddi anlamda düşünmeye başladım.2.günde burada konu açtım.

Anladım teşekkür ederim ama sizin bunu iyice vurgulamanızın sebebi nedir? Garanti ile alakalı bir sorun çıkarsa suçlusu Türk77'dir diyecek halleri yok ya :D

Zaten 2 gündür falan ciddi anlamda düşünmeye başladım.2.günde burada konu açtım.
Hocam siz yapmazsınız belki ama ileride sıkıntı olur falan benden bilmesinler yoksa bir şey olacağından değil. 😀

Bu tür durumlarda yazmak iyi olur. Bazı manyaklar çıkabiliyor çünkü. Google Play'de VPN'lerin altına yazdıkları yorumları düşününce mümkün duruyor.

Bazı arkadaşlarım değmez diyor. Aylık 500 TL için kartı kaybetme, kart yanabilir veya ömrü azalabilir, 1 yılda kartın parası çıkarsa kart çöp olabilir diyorlar.
Özelliklede minig yaparken bir sorun çıkarsa ekran kartını garantiye kabul etmezler, kullanıcı hatası sayar diyorlar.

12 saat oyun oynamak ile 12 saat mining yapmak arasında hiç fark yok haberiniz olsun.

Geri
Yukarı