Palit RTX 3060 Dual alınır mı?

Klasik türko MSI, Gigabyte ve ASUS'tan başka marka bilmiyor 😃, 5K daha fazla verip ASUS alsın moruk yahu, dandik marka dediğin marka yılların markası, Palit 3060 Dual kullanan arkadaşlarım şu ana kadar hiçbir sıkıntısını çekmedi soğutması da gayet iyi, ha ama dediğin gibi arada çok bir fiyat farkı yoksa ASUS, MSI alınabilir.
Yıllarca Palit kullanmış ben bunu beğendi.😀 Çalıştığım iş sebebiyle Palit, İnno, Galax her türlü kartı deneyimledim. Övdüğünüz markanın Aorus master, ROG veya Suprim X gibi alternatifleri yok yalnız. Giriş ve orta seviyeye uygun fiyatlı F/P dandik ürünler üretiyor. Yılların markası olması onu kaliteli yapmıyor. Dünya genelindeki satış adetlerine de girmeye gerek yok. Palit 3060 Dual ile Asus Dual 3060 bu iki kartı elinize alın, kalite nedir anlarsınız. Gerçi kaliteden anlamayan insanlara kaliteyi anlatmak bayağı zor o yüzden haklısınız diyeyim.

Yıllarca Palit kullanmış ben bunu beğendi.😀 Çalıştığım iş sebebiyle Palit, İnno, Galax her türlü kartı deneyimledim. Övdüğünüz markanın Aorus master, ROG veya Suprim X gibi alternatifleri yok yalnız. Giriş ve orta seviyeye uygun fiyatlı F/P dandik ürünler üretiyor. Yılların markası olması onu kaliteli yapmıyor. Dünya genelindeki satış adetlerine de girmeye gerek yok. Palit 3060 Dual ile Asus Dual 3060 bu iki kartı elinize alın, kalite nedir anlarsınız. Gerçi kaliteden anlamayan insanlara kaliteyi anlatmak bayağı zor o yüzden haklısınız diyeyim.

Günün sonunda anladığımız şey hala Palit markasının alınabilir ürünler ürettiği oldu. Kimse Palit modelinin Asus Dual modelinden iyi olduğunu söylemedi zaten.

Zaten alınmaz diye bir şey dediğimi hatırlamıyorum.

Dandik deyip durmanızdan veya diğer modeller ile karşılaştırırsanız kalite nedir anlarsanız demenizden belli oluyor. Kimse keyfinden bu modelleri almıyor bu arada. Gönül ister ki herkes Asus Dual modelini alıp geçsin. Arkadaş en kaliteli model Palit demiş gibi yazmışsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı