Palit RTX 3070 Ti sistem alınır mı?

Gayet güzel kişileştirilmiş. Sadece size uyarsa 2 TB 5400 RPM harddisk yerine 1 TB 7200 RPM olanı seçin. Çünkü 7200 RPM daha hızlı veri işler.

Palit'in soğutması yeterli olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz. Anakart giriş seviye duruyor, SSD kötü. en önemlisi fiyatı pahalı. Toplayarak daha ucuza daha kalitelisi toplanır rahatça.

Kendim toplamayacağım hazır alacağım bu en iyisi gibi duruyor RAM'i Dual kit alıpn16 mı tek slot alıp sonradan 16 ekleyip 32 mi?
Şu sistemi al daha iyi. 2. SSD slotuna ÇOOOK daha kaliteli 1 TB SSD alırsın. Ramleri satıp 32 GB yaparsın. İşlemciye gerek yok zaten eğer amacın oyunsa. Oyun değilse i5 12400F'i satıp alırsın i7 12700F

Çok uraşmak istemiyorum attığım sistemi almayı düşünüyorum ssd kötüyse özelleştirmeden hangiaini önerirsiniz 1tb olursa güzel olur anakart bence idare eder sıkıntı yapmaz

Çok uraşmak istemiyorum attığım sistemi almayı düşünüyorum ssd kötüyse özelleştirmeden hangiaini önerirsiniz 1tb olursa güzel olur anakart bence idare eder sıkıntı yapmaz
Crucial P5 Plus 1 TB çok sağlam bir SSD'dir onu alabilirsiniz. Ayrıca B660M-K modelinde 2 tane M.2 slotu var ve 5333 MHZ RAM desteği var.

Şu sistemi al daha iyi. 2. SSD slotuna çok daha kaliteli 1 TB SSD alırsın. RAM'leri satıp 32 GB yaparsın. İşlemciye gerek yok zaten eğer amacın oyunsa. Oyun değilse i5 12400F'i satıp alırsın i7 12700F.

Z690 seçilip. 12600K seçilirse iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı