Palit RTX4070 Ti super jetstream OC 16 GB alınır mı?

@Jekn_hyde

@Lyzard

Şimdi ne diyeyim arkadaşlar benim de aklımda yer etti PALIT 16GB RTX 4070 Ti Super JetStream OC Edition modelini alasım geldi birden, ne yapacağımı bilemedim hemen sitesinden incelemeye başladım. Teknik özellikleri falan ASUS / MSI kadar kaliteli gözüküyor tabii üzerinde kullanılan PCB bileşenleri metal koruma Fan tipi soğutma kalitesi umarım diğerleri kadar sağlamdır:

Bunun yanında şu an Gigabyte RTX 4070 Ti Super Eagle OC Edition var fiyatlar hemen hemen yakın sayılır herhalde:

PALIT mesela Amazon Türkiye, Vatan Bilgisayar, özellikle Inventus gibi sitelerde 33.600-36.000 arası duruyor. Öte yandan ASUS TUF Gaming RTX 4070Ti OC Edition mesela 12GB ve "Super (16GB)" serisinden değil fiyatı 36.000-39.000TL civarında:

---
Gerçekten şu konuyu PALIT RTX 4070Ti "Super" serisi fiyatını görmesem hiç aklımda yoktu yeni ekran kartı almak, şimdi durup dururken masraf çıkaracaksınız başıma :) ben 3 yıldır 8GB RTX 3070'imden memnundum ya:

---
Bu arada RTX 4070Ti Super gibi 3x fanlı üst seviye ekran kartları için 700-750W güç kaynağı PSU yeterli gelir mi? 4070Ti kullananlar PSU'larınız ne kadarlık kaç Watt'lık oluyor?
4070ti super için 700 750w yeterli. 650w bile yeterli.

Super olmayan 4070ti alma.

Dostum hangisi ucuzsa onu al. Sistemin linkini atar mısın ona göre soğutucu seçeneklerine bakacağım.
Kanka gamegarajdan topladım hazır sistem üzerine yaptım seçimleri sistemin linkini atsam bile bakamazsın çünkü şuan hiçbiri yok stokta destekle konuştum fakat adamların tek dediği ne zaman gelir bilemeyiz

Kanka gamepro hakkında daha çok bilgi verebilir misin onu almayı düşünüyorum da

Ne ogrenmek istiyorsunuz tam olarak?
Palit zaten kendini kanitlamis ve soguk calisan kartlar uretir genelde.
Gamepro Palit'in en ust segment kartidir ve satisi onerilen 800$ degil 850$'dir yurt disinda. Bir miktar fiyat farki olmasi bu sebepten.
Kart oyunlarda genelde 55-60 derece civari takiliyor, FurMark'ta 62-64 gordum. Fanlarin ses cikardigini hiç duymadim. PCB'nin arkasi komple gumus rengi metal bir materyal ile kapali.

Aklima gelenler bunlar

Ne ogrenmek istiyorsunuz tam olarak?
Palit zaten kendini kanitlamis ve soguk calisan kartlar uretir genelde.
Gamepro Palit'in en ust segment kartidir ve satisi onerilen 800$ degil 850$'dir yurt disinda. Bir miktar fiyat farki olmasi bu sebepten.
Kart oyunlarda genelde 55-60 derece civari takiliyor, FurMark'ta 62-64 gordum. Fanlarin ses cikardigini hiç duymadim. PCB'nin arkasi komple gumus rengi metal bir materyal ile kapali.

Aklima gelenler bunlar
Peki kanka hep olumlu yanıt aldım olumsuz yanları nedir

Hocam stoklar gelince fiyatları da artabilir haberin olsun.
Zaten öyle olacağını düşünüyorum

Geri
Yukarı