Palit vs. Zotac vs. Galax vs. MSI SuprimX 4070 Ti

mstoruk

Femtopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Toplanıyor
Meslek
Öğrenci
Merhaba. MSI Suprimx baktım ama stok yok.
Şikayetvar sitesinde yedek parça servis vs sorunları okudum bazı markalarda o yüzden bilen biri var mı hangisi tüm bu durumlardan sıyrılıyor ve iyi performansta çalışıyor? Teşekkürler iyi geceler... 🙏

Aralarda farklar çok açıldı ve inanın değmez tek avantajı satmak istediğiniz de olur artık Asus'un Msi'ın ürünlerinin. Fiyatı en uygun olanı alın zaten artık Galax, Palit gayet kaliteli soğutma blokları üretiyorlar memnun kalmayanı yok. Zotac hakkında hala pek olumlu değilim ama.

AMP Extreme alınmayacaksa Zotac alınmaz. Trinity modelleri RTX 4000 serisinde en kötü modeller arasında yer alıyor. Galax RTX 4000 serisinde çok iyi gözün kapalı alabilirsin. Gigabyte Gaming OC de bakabilirsin. RTX 4000 serisinde Gigabyte Gaming OC den itibaren soğutma anlamında çok başarılı. Bir alt modeli olan Eagle modelini tavsiye etmem. Palit de pek tavsiye etmem. 20-21 Civarına gamerock bulursan alınır, onun dışında alınmaz. Ek olarak TUF veya Gaming X trio da bakabilirsin. ROG ve Suprim X gibi fantezi modellere çıkmaya gerek yok 4070 Ti için.

AMP Extreme alınmayacaksa Zotac alınmaz. Trinity modelleri RTX 4000 serisinde en kötü modeller arasında yer alıyor. Galax RTX 4000 serisinde çok iyi gözün kapalı alabilirsin. Gigabyte Gaming OC de bakabilirsin. RTX 4000 serisinde Gigabyte Gaming OC den itibaren soğutma anlamında çok başarılı. Bir alt modeli olan Eagle modelini tavsiye etmem. Palit de pek tavsiye etmem. 20-21 Civarına gamerock bulursan alınır, onun dışında alınmaz. Ek olarak TUF veya Gaming X trio da bakabilirsin. ROG ve Suprim X gibi fantezi modellere çıkmaya gerek yok 4070 Ti için.

Galax ile bu model arasında hangisini önerirsiniz?

MSI GeForce RTX 4070 Ti GAMING TRIO 12G 12GB GDDR6X 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - incehesap.com

Galax RTX 4000 serisinde üst segmente kafa tutuyor. Gaming Trio dan bir tık üst segmentte kalan bir kart ama Fiyatı uyguna gelirse MSI markasının ağırlığı sebebiyle MSI Alırdım şahsen. İkinci elde de MSI çok kolay satılıyor. Pazaramada DFSbilgisayar 22800’e satıyor. Nays kartla 22.5 civarına gelir. İncehesapta fiyatı çok düşmezse bu seçeneği de değerlendirebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı