Zotac vs MSI RTX 4070 Ti

Bütçe
35585tl
@Mehmetgs Adamın derdi elden almak değil belli ki. Vatan'a güveniyor.

Ha eğer öyle değilse, istediği elden almak ise gene saçma bir öneri o ROG.

9 bin TL fark var. 9 bin TL'lik fark yok ama.

Gidip PNY'de alabilir sıkıntı yok ben orada zotaca 35 vercegine buna ver dedim parayı bende zaten 4070 Ti'ya da 7900XT alacagım 4070 Ti dede Gainward'ı gözüme kestirdim kimseyi yukari cekmiyoruz Hepsiburada resmi saticisi vatandan da daha güvenli ona bakarsak
Gainward'ı yalnız cok arastirdim sitede çok öneren görmedim Gainward yerine PNY attiginiz ya da bu daha alınası yorumlara göre

Gidip PNY'de alabilir sıkıntı yok ben orada zotaca 35 vercegine buna ver dedim parayı bende zaten 4070 Ti'ya da 7900XT alacagım 4070 Ti dede Gainward'ı gözüme kestirdim kimseyi yukari cekmiyoruz Hepsiburada resmi saticisi vatandan da daha güvenli ona bakarsak
Gainward'ı yalnız cok arastirdim sitede çok öneren görmedim Gainward yerine PNY attiginiz ya da bu daha alınası yorumlara göre

Gainward, Palit'in bir markası. En bilindik üğreticilerden yurt dışında. Çokca da önerildi farklı modelleri.

@erme evet bunu bende gördüm fakat Sinerji güvenilir mi vatana göre nasıl bir firma

Hepsine göre Hepsiburada ve Amazon ama resmi satici kendisiyse satan da gönderende o daha güvenilir Hepsiburada'da 14 Amazon'da 1 ay kosulsuz iade hakkin var
Sinerji'de ve vatan da böyle bir hak yok bunları hesap ederek al Hepsiburada ve Amazon o firmalardan daha guvenilir

Gainward, Palit'in bir markası. En bilindik üğreticilerden yurt dışında. Çokca da önerildi farklı modelleri.

Ben markaya kotu demedim bu modele referanssaniz kullandiysaniz bende dusunebilirim ama okduklarima gore alt segment diyor sogutmasina herkes

@redwon Garantisi tabii ki var. Amazon neden garanti yapsın ama, üretici veya ithalatçı garantilidir, yazar.

İnternet alışverişi noktasında gereksiz bir endişeniz var.

Ben markaya kotu demedim bu modele referanssaniz kullandiysaniz bende dusunebilirim ama okduklarima gore alt segment diyor sogutmasina herkes.

Kim nerede diyor 4070 Ti Phoenix için?

@redwon Garantisi tabii ki var. Amazon neden garanti yapsın ama, üretici veya ithalatçı garantilidir, yazar.

İnternet alışverişi noktasında gereksiz bir endişeniz var.

Kim nerede diyor 4070 Ti Phoenix için?

Hayir iyi bir kartsa bende gider 24 bine gainward alirim niye 2 derece daha soguk olcak diye 30 bin vereyim bir karta

Hayir iyi bir kartsa bende gider 24 bine Gainward alirim niye 2 derece daha soguk olacak diye 30 bin vereyim bir karta

Markayı bilmeyenlar yazmış. Sizde bilmediğiniz için katılmışsınız onlara. İlk sıradaki konuda zaten modele değil, markaya göre kıyaslayan bile var. Mesajlara atılan Dislike'lar belli ediyor saçmalık seviyelerini.

Yurt dışında bilinen bir marka. Marka algısı MSI, ASUS'tan ibaret olan kişilerin cirit attığı platformlardan veri elde etmeye çalışmanız saçma başta.

Yeni konular

Geri
Yukarı