Palm Claw tutuşa uygun fare önerisi

O halde ne alayım ki ben?

XM1r en iyi seçenekti yok diyorsunuz, e onlar olmuyorsa lamzudur nijutsodur onlar da gidiyor.

Ninjutso katana deneyebiliyorsanız deneyin, pulsat xlite Wireless denebiliyorsanız deneyin

Palm malm yapacak bir şey yok bu tip ürünlere bakacaksınız.

Elinizin fotoğrafını atar mısınız? Herhangi bir fareyi tutarken fotoğraf atın lütfen.
Buyrun hocam

XM1r en iyi seçenekti yok diyorsunuz, e onlar olmuyorsa lamzudur nijutsodur onlar da gidiyor.

Ninjutso katana deneyebiliyorsanız deneyin, pulsat xlite Wireless denebiliyorsanız deneyin

Palm malm yapacak bir şey yok bu tip ürünlere bakacaksınız.
Palm değil claw ağırlıklı.

Dosya Ekleri

• IMG_20230320_195740.jpg
    IMG_20230320_195740.jpg
    68,7 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20230320_195744.jpg
    IMG_20230320_195744.jpg
    75,2 KB · Görüntüleme: 23
Buyurun hocam.

Palm değil claw ağırlıklı.

Yandan atın resmi.

Hocam claw tipte tutmak için uygun olan modeller sizde iş görmüyor palm tutuşa uygun olan modellere bakacaksınız mecburen.

Yandan atın resmi.

Hocam claw tipte tutmak için uygun olan modeller sizde iş görmüyor palm tutuşa uygun olan modellere bakacaksınız mecburen.
Hocam attım palm tutuş için olanları da denedim denediğim mouselar şunlar;

Razer Deathadder V2
Razer Deathadder Essential
Razer Viper
SteelSeries Rival 3
SteelSeries Rival 310
HyperX Pulsefire Haste
HyperX Pulsefire Core
HyperX Pulsefire Surge
Zowie S1/S2
Zowie Ec2
Zowie ZA13-C
Zowie ZA12-B
EndGame Gear XM1R
Logitech G102
Vaxee Zygen NP-01
Aorus M4

Her ne kadar uymayacağını bilsem de xtrfy M42 ve M4 modeline bakın bir de.

Ayrıca istediğiniz kadar claw ağırlıklı tutun eğer claw shapesinde rahat edemiyorsanız bitmiştir ergo modellere bakmak durumundasınız.

Ayırca kullandığınız farede gerçekten rahat edebiliyor musunuz?

Ayrıca istediğiniz kadar claw ağırlıklı tutun eğer claw shapesinde rahat edemiyorsanız bitmiştir ergo modellere bakmak durumundasınız.

Evet çakma bir fare ama gayet rahat ediyorum 123mm uzunluğa sahip farem bundan yola çıkarak en az 120mm lik bir fare almam gerekiyor sanırım.

Çok dar be hocam dediğiniz mouse za12 ile aynı incelikte.

Evet çakma bir fare ama gayet rahat ediyorum 123mm uzunluğa sahip farem bundan yola çıkarak en az 120mmlik bir fare almam gerekiyor sanırım.

Gerçekten çok garip bir durum.

M4 kullanıcı olark önerebileceğim bir ürün ama size uyar mı bilemedim. 2.el alıp deneyin isterseniz her ne kadar paranız yanacak olsa da.

Çok dar be hocam dediğiniz mouse ZA12 ile aynı incelikte.

Resimden sizin attığınız da oldukça ince gözüküyor ama siz bilirsiniz.

Ayrıca M42'de iki farklı arka kapak var biri daha yüksek yapıyor fareyi o yüzden atmıştım belki rahat edersiniz diye.

Gerçekten çok garip bir durum.

M4 kullanıcı olark önerebileceğim bir ürün ama size uyar mı bilemedim. 2.el alıp deneyin isterseniz her ne kadar paranız yanacak olsa da.

Resimden sizin attığınız da oldukça ince gözüküyor ama siz bilirsiniz.

Ayrıca M42'de iki farklı arka kapak var biri daha yüksek yapıyor fareyi o yüzden atmıştım belki rahat edersiniz diye.

Inca olan mouse nasıl sizce ya da Corsair? Olmadı Lamzu aliyim diyorum ama

Geri
Yukarı