Palm grip için mouse önerisi

• Konuyu başlatan t4ch
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 982
Teşekkürler bilgilendirme için.
DA V2 tavsiye etmem dostum. Benim de 18 cm elim var, hatta 18.5 cm ama büyük geliyor bana da.

(Biraz DeathAdder ayarında ama daha küçük.) G Wolves'dan da DA V2'den de daha çok tavsiye ederim.

DA V2 tavsiye etmem dostum. Benim de 18 cm elim var, hatta 18.5 cm ama büyük geliyor bana da.

(Biraz DeathAdder ayarında ama daha küçük.) G Wolves'dan da DA V2'den de daha çok tavsiye ederim.
Deathadder v2 nin büyük olduğunu bende duydum. Attığınız markayı hiç bilmiyorum. Ek olarak delikli mouse hiç kullanmadım. Normal fareye göre avantajı ve dezavantajları nelerdir ?

Deathadder v2 nin büyük olduğunu bende duydum. Attığınız markayı hiç bilmiyorum. Ek olarak delikli mouse hiç kullanmadım. Normal fareye göre avantajı ve dezavantajları nelerdir ?
Oldukça hafif ve uygun fiyatlı olmasına rağmen kablolu olması dışında herhangi bir eksiği yok.

M600S daha da iyi çünkü kablosuz ve malzeme kalitesi de bir tık önde diye tahmin ediyorum. Aşırı da ağır değil. DeathAdderların 80 gramları buluyor olmaları lazım.

G Wolves'un şekli asimetrik. M600S sağ el için simetrik. Delikli fare kaygınız varsa diğerini alabilirsiniz. Palm grip için oldukça uygun.

Geri
Yukarı