Palm grip tutuş ve Valorant oynamak için 700 TL mouse önerisi

Bütçe
700

Herolog

Hectopat
Daha fazla  
Benim arasında kaldığım modeller bunlar arkadaşlar;

A4Tech Bloody v7ma.
Logitech G300s.
SteelSeries Rival 3

Bu 3 model benim bulduklarım. Siz bu fiyat bandında hangi fareleri önerirsiniz?
Bu fiyat bandında veya yakın fiyatta önerebileceğiniz hem kablolu hem kablosuz kullanılabilen modeller var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim arasında kaldığım modeller bunlar arkadaşlar;

A4Tech Bloody v7ma.
Logitech G300s.
SteelSeries Rival 3

Bu 3 model benim bulduklarım. Siz bu fiyat bandında hangi fareleri önerirsiniz?
Bu fiyat bandında veya yakın fiyatta önerebileceğiniz hem kablolu hem kablosuz kullanılabilen modeller var mı?
Ne tür oyunlar oynuyorsunuz?

SteelSeries Rival 3

Kronik sorunlu.

Alınabilir. Sensörü kaliteli 3389.

1. mouse alınabilir ama sensörünü bulamadım.
2. G300S'i direkt ele. Kronik sorunlu ve bende kullandım 7 ay sonra kronik sıkıntısını yaşadım.
3. kronik lod sorunlu.

3359 sensörü var düşük bir ihtimal olsa da lod sorunu olabilir ama bu bütçeye en kalitelisi. Ayrıca sıkıntı yaşanırsa Razer yenisini gönderir muhtemelen. Razer müşteriye ciddi oranda önem veriyor. ASUS ROG Keris falan vardı zamlanmış onlar da. Bence şu an bu paraya en iyisi bu.

Steelseries Rival 3
Teşekkürler. Başka ne önerebilirsiniz?

Kronik sorunlu.

Alınabilir. Sensörü kaliteli 3389.

1. mouse alınabilir ama sensörünü bulamadım.
2. G300S'i direkt ele. Kronik sorunlu ve bende kullandım 7 ay sonra kronik sıkıntısını yaşadım.
3. kronik lod sorunlu.

3359 sensörü var düşük bir ihtimal olsa da lod sorunu olabilir ama bu bütçeye en kalitelisi. Ayrıca sıkıntı yaşanırsa Razer yenisini gönderir muhtemelen. Razer müşteriye ciddi oranda önem veriyor. ASUS ROG Keris falan vardı zamlanmış onlar da. Bence şu an bu paraya en iyisi bu.
Bu Razer olan mini küçük gelebilir elime. Peki bir şey soracağım Bloody olan nasıl sizce? Bir de kablosuz önerebileceğiniz var mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı