Palword alınır mı?

Peki tek kişi oynayacağım için sarar mı?
Dostum şöyle diyeyim. Hayatım online oyunlarda geçti, RDR 2, Witcher 3 hatta GTA 5 bile bitirmemiş biri olarak hatta bu oyunların atmosferine hayran kalmama rağmen bitirememiş olmama rağmen, bu oyunu ilk çıktığında almıştım ve son 10 senedir benim başında 13-15 saatler kadar oturtan oyun olmamıştı. Kaldı ki ben tek oynadım ve 85 saat sürem var ve ayrıca ben öyle abartılı insanların yaptığı gibi taş evler, şatolar yapmadan bu kadar saatim var. Şuan oynayacak arkadaşlarım olsa tekrar ekiple oynarım ve aşırı keyif alırım ama öyle bir durumum yok maalesef. Oyunu hikayeli oyun gibi düşünün belli bir saat sonra zevki kalmayacaktır ama zaten hikayeli oyunlarda bu oyunun verdiği saat kadar rahat süre sunuyor sizlere. Kesinlikle alıp deneyimlemelisiniz. Ben pokemon hastası bir adamım onun içinde benim için yeri apayrıdır.

Dostum şöyle diyeyim. Hayatım Online oyunlarda geçti, RDR 2, Witcher 3 hatta GTA 5 bile bitirmemiş biri olarak hatta bu oyunların atmosferine hayran kalmama rağmen bitirememiş olmama rağmen, bu oyunu ilk çıktığında almıştım ve son 10 senedir benim başında 13-15 saatler kadar oturtan oyun olmamıştı. Kaldı ki ben tek oynadım ve 85 saat sürem var ve ayrıca ben öyle abartılı insanların yaptığı gibi taş evler, şatolar yapmadan bu kadar saatim var. Şu an oynayacak arkadaşlarım olsa tekrar ekiple oynarım ve aşırı keyif alırım ama öyle bir durumum yok maalesef. Oyunu hikayeli oyun gibi düşünün belli bir saat sonra zevki kalmayacaktır ama zaten hikayeli oyunlarda bu oyunun verdiği saat kadar rahat süre sunuyor sizlere. Kesinlikle alıp deneyimlemelisiniz. Ben Pokemon hastası bir adamım onun içinde benim için yeri apayrıdır.

Yorumun için teşekkürler oyunu aldım ayrıca bir sorum var nasıl oyunu kaydedebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı