Pandemi zamanı koleje geçmek

Aynen öyle :(. Ailem hayatta özel kolej parasını ödeyemez. Sırf yük olmamak ve hayal ettiğim geleceğime ulaşmak için oturup bursluluklara çalışıyorum. İyi bir burs alırsam bari eğitim veren bir okula geçeyim istiyorum.
Aynı durumdayız, benim öğretmenlerim orta yaşlılar ve çok ilgililer. Hedeflerden bahsedersen yardımcı olurlar, daha çok ilgilenirler diye düşünüyorum.

Kesinlikle dershaneye git, yoksa 12. sınıfta eksikliğini çok büyük bir şekilde hissedersin. Tecrübeye dayanan bir yorum bu, 11. sınıfta dershaneye gitmediğim için çok pişmanım şahsen.
Kişiye göre değişen bir şey için bu kadar kesin yorum yapmanız yanlış olmuş sanki. 11. sınıfta dershaneye gitmedim ama gayet iyi bir 11. sınıf geçirdim. Şu an 12. sınıfım ve yine youtube'dan derslerimi götürüyorum. Biraz da maddi duruma bağlı olan bir konu ama evde yapabilen boşuna dershanede vakit kaybetmemeli.

Aynı durumdayız, benim öğretmenlerim orta yaşlılar ve çok ilgililer. Hedeflerden bahsedersen yardımcı olurlar, daha çok ilgilenirler diye düşünüyorum.
Hocam öğretmenlerim sanki silah zoruyla yapıyor bu işi. Bir şey sorarız görüldü atarlar, derste söyleriz duymamış gibi devam ederler. Nasıl ifade edebilirim daha bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı