Program indirilen telefona virüs girmiş midir?

ahmet2873

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir tanıdığım şu programı yüklemiş sonra birkaç kere kullanmış uygulamayı para isteyince falan silmiş ama uygulamanın 5 bin indirmesi var ve bot hesaplardan yorumlar atılmış. Uygulama çalışmıyormuş zaten sildikten sonra virüs girmiş midir diye sordu bana. Banka hesapları falan varmış format atmalı mı telefona? Telefonda çok fazla dosya var ve gitmesini istemiyor bir sıkıntı oluşturur mu? Telefon Samsung Galaxy S8.

Arkadaşlar ayrıca eskidende çok fazla dosya indiriyormuş bi kaspersky taraması yaptırdım trojan banker buldu kaspersky sorun olur mu?Şuana kadar bir sorun olmamış.

Dosya Ekleri

• 86DC0B59-C05F-439D-855D-757F6851A9BE.jpeg
    86DC0B59-C05F-439D-855D-757F6851A9BE.jpeg
    344,4 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:
Arkadaşlar bir tanıdığım şu programı yüklemiş sonra birkaç kere kullanmış uygulamayı para isteyince falan silmiş ama uygulamanın 5 bin indirmesi var ve bot hesaplardan yorumlar atılmış. Uygulama çalışmıyormuş zaten sildikten sonra virüs girmiş midir diye sordu bana. Banka hesapları falan varmış format atmalı mı telefona? Telefonda çok fazla dosya var ve gitmesini istemiyor bir sıkıntı oluşturur mu? Telefon Samsung Galaxy S8.

Arkadaşlar ayrıca eskidende çok fazla dosya indiriyormuş bi kaspersky taraması yaptırdım trojan banker buldu kaspersky sorun olur mu?Şuana kadar bir sorun olmamış.
Hocam daha uygulamanın adı hayra halamet değil zaten 😀

Hocam bende biliyorum zaten ben indirmedim de napsın diye soruyorum size

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam bi bakar mısın?

Malwarebytes ve Kaspersky ile taradım 2 virüs buldu Kaspersky başka bir şey yapmama gerek var mıdır?
Karantinaya mı aldı hocam? Aldıysa kısa süre sonra otomatik olarak silinecektir. Şuan karantinada iken virüsler cihazınıza hiçbir şey yapamaz. Yinede içiniz rahat etmezse format atabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı