Panteks P500a RGB portu önerisi

EmirhanAtar

Hectopat
Panteks P500a aldım almaz olaydım. İçinden RGB çoklayıcı adaptörü çıkmadı bilgisayarı toplarken kaldık öyle. RGB çoklayıcı önerebilir misiniz? En az 6 portlu.

Panteks P500a aldım almaz olaydım. İçinden RGB çoklayıcı adaptörü çıkmadı bilgisayarı toplarken kaldık öyle. RGB çoklayıcı önerebilir misiniz? En az 6 portlu.
Çoğu kasadan çıkmıyor diye biliyorum. Neden bu kadar nefret beslediniz kasayla ilgili? Silah zoruyla aldırmadılar heralde değil mi?

3089 lira verip içinden bir çoklayıcı bile çıkmaması garip değil mi hocam 100 liralık bir parça alt tarafı
Bana göre de çıkması gerekiyor ama işte satış politikaları olsa gerek. Tabi bunu bilerek alıp almamaya karar vereceksek vermek lazım ki sonradan sıkıntı olmasın. 3089 lira az para değil bize göre ortalama üzeri oluyor.

Bugün 1,5K'lık kasalardan bile ARGB kontrol ünitesi ve kumandası çıkıyor Bknz: Maxima v20
Neden bu marka savunuculuğu?
Marka savunuculuğu ne alaka? Pahalı diye gerekli olan her şey içinden çıkacak diye bir şey yok. Mesela Realme oppo gibi telefon markalarının kutusunun içinden şarj başlığı çıkarken Apple gibi markaların kutusundan çıkmıyor. Adam phanteks olanın üstüne 100 TL daha ekler atıyorum kumanda vesaire de koyar içine. Maxima V20 nin fiyatını bilmiyorum ama 1500 TL desek atıyorum kasanın fiyatı 1400 TL normalde üretici fiyatına 100 TL daha ekleyip kontrolcü koymuş. Böyle düşünün. Marka savunuculuğuyla hiçbir alakası yok. Ki böyle bir durumdan rahatsız olabilecek bir kişi almadan önce içinden çıkıyor mu çıkmıyor mu diye araştırır öyle alır.

Marka savunuculuğu ne alaka? Pahalı diye gerekli olan her şey içinden çıkacak diye bir şey yok. Mesela Realme oppo gibi telefon markalarının kutusunun içinden şarj başlığı çıkarken Apple gibi markaların kutusundan çıkmıyor. Adam phanteks olanın üstüne 100 TL daha ekler atıyorum kumanda vesaire de koyar içine. Maxima V20 nin fiyatını bilmiyorum ama 1500 TL desek atıyorum kasanın fiyatı 1400 TL normalde üretici fiyatına 100 TL daha ekleyip kontrolcü koymuş. Böyle düşünün. Marka savunuculuğuyla hiçbir alakası yok. Ki böyle bir durumdan rahatsız olabilecek bir kişi almadan önce içinden çıkıyor mu çıkmıyor mu diye araştırır öyle alır.
Adam premium bir markadan beklentisini dile getirmiş ve son derece haklı. Muhtemelen İnventus'tan aldı ve adamların sitesinde bu konuda herhangi bir bilgi yer almıyor. Adamın isyanı haklı.

Geri
Yukarı