Papara alınır mı?

Papara sizce alınır mı? Ne gibi avantajları vardır ve Black Card sipariş etsem kaç günde gelir? Cevaplarsanız sevinirim.
1. Tabii ki de alınır.
2. Cashback özelliği çok güzel. Birde harcama yaptığın anda bildirim geliyor. Daha fazla avantajı var ama saymakla bitmez. Web sitesine bakabilirsin.
3. Black Card bende 1 Hafta da geldi. Kurye 2 Hafta demişti ama. Bu yoğunluğa göre ve oturduğun yere göre değişebilir.

Bana 1 ayda gelmişti.
Oturduğunuz yere göre ve kuryenin yoğunluğuna göre değişebiliyor hocam.

Para çekiyor artık.
Aynen İş Bankasından 15 lira yatırdım. 1 Lira 15 kuruş işlem ücreti almışlardı.

1. Tabii ki de alınır.
2. Cashback özelliği çok güzel. Bir de harcama yaptığın anda bildirim geliyor. Daha fazla avantajı var ama saymakla bitmez. Web sitesine bakabilirsin.
3. Black Card bende 1 Hafta da geldi. Kurye 2 Hafta demişti ama. Bu yoğunluğa göre ve oturduğun yere göre değişebilir.

Oturduğunuz yere göre ve kuryenin yoğunluğuna göre değişebiliyor hocam.

Aynen İş Bankası'ndan 15 lira yatırdım. 1 Lira 15 kuruş işlem ücreti almışlardı.

Evde olmazsam teslim alacak kişinin kimliğini isterler mi?

Papara sizce alınır mı? Ne gibi avantajları vardır ve Black Card sipariş etsem kaç günde gelir? Cevaplarsanız sevinirim.
Black Kart elime 5 günde ulaştı. Farklı bir banka hesabından kendi kart hesabınıza para aktarımı sağlayamıyorsunuz aynı soyad olsa bile. Aynı tc üzerinden kurulmuş olması gerekiyor. Cashback özelliği gayet kullanışlı. Soracağınız soruları yanlış bilgi olmadan yardımcı olabilirim.
Evde olmazsam teslim alacak kişinin kimliğini isterler mi?

Benimki'ni babam almıştı. Hiç kimlik falan istememişler.

Kuzenimin kartını bizzat ben teslim aldım kimliğimi istediler. Belge doldurtup imza attırdılar. Kendi kartımı teslim aldığımda ki her şeyi bu sefer de yaptılar kısaca.

Yeni konular

Geri
Yukarı