Papara alınır mı?

Black Kart elime 5 günde ulaştı. Farklı bir banka hesabından kendi kart hesabınıza para aktarımı sağlayamıyorsunuz aynı soyad olsa bile. Aynı T.C. üzerinden kurulmuş olması gerekiyor. Cashback özelliği gayet kullanışlı. Soracağınız soruları yanlış bilgi olmadan yardımcı olabilirim.

Kuzenimin kartını bizzat ben teslim aldım kimliğimi istediler. Belge doldurtup imza attırdılar. Kendi kartımı teslim aldığımda ki her şeyi bu sefer de yaptılar kısaca.

Usta sipariş ettim az önce 3 Haziran gösteriyor ama daha erken gelebilir mi?

Bende de birkaç hafta ileri tarih gösteriyordu. Ben ilk kuzenlerimin adresini gösterdim 1 gün sonra müşteri hizmetleri ile iletişime girip adres değişikliği yaptım 5. günün saat 4 gibi kurye arayıp aşağı kimliğim ile inmemi söylemişti. Tamamen kuryenin dağıtım hızına bağlı.

Kuzenimin kartını bizzat ben teslim aldım kimliğimi istediler. Belge doldurtup imza attırdılar. Kendi kartımı teslim aldığımda ki her şeyi bu sefer de yaptılar kısaca.
Bilmiyorum ama babam hiç imza falan atmamış hatta kimlik bile göstermemiş.
O öyle diyor. Ama oturduğunuz yere göre ve kuryenin yoğunluğuna göre değişebilir. Benim ki 1 Hafta da gelmişti.

Örneğin Tunahan Güner adına bir Akbank kartı var Tunahan Güner adında bir papara hesabından para transferi yapabilirsin ben daha önceden de yaptım ama Akbank ve paparada kayıtlı isimler farklı ise para transferi olmaz.(Akbank örnektir)
Bu cevabımdan dolayı yanlış bilgi uyarısı yedim detaylıca açıklayım telefondan papara uygulamasına girip ayarlar bölümünden banka hesapları sekmesine kartınızı eklerseniz iki kart arasında para transferi yapabilirsiniz gereksiz yere yanlış bilgi uyarısı atmaya gerek yok.

XRecorder_18052022_003047.jpg

Bu cevabımdan dolayı yanlış bilgi uyarısı yedim detaylaca açıklayım telefondan Papara uygulamasına girip ayarlar bölümünden banka hesapları sekmesine kartınızı eklerseniz iki kart arasında para transferi yapabilirsiniz gereksiz yere yanlış bilgi uyarısı atmaya gerek yok.

Eki Görüntüle 1391107

Bakın siz diyorsunuz ki farklı kişiye ait banka hesabına (ibana) para transferi olmaz bu yanlış bilgi başka birinin ibanina oluyor para transferi.

Eğer fotoğrafa dikkatli bakarsanız "Papara bakiyeni, istediğin zaman banka hesabına çekebilmen için kendine ait bir banka hesabını eklemelisin." yazdığını görürsünüz.

Eğer fotoğrafa dikkatli bakarsanız "Papara bakiyeni, istediğin zaman banka hesabına çekebilmen için kendine ait bir banka hesabını eklemelisin." yazdığını görürsünüz.

Papara'da olan para herhangi bir ibana gönderim yapıyor, bunda sıkıntı yok.
Sadece senin banka hesabında olan para yine senin olan Papara hesabına gönderim yapıyor sadece.
Yani başka birisi banka hesabından senin Papara hesabına para gönderimi yapamaz, ancak önce kendi paparasına sonra senin Papara hesabına gönderim yapabilir.

Birçok defada başkasının ibanına para gönderdim, yanlış bilgi vermeyin bilmiyorsanız savunmayın bari.

Papara'da olan para herhangi bir ibana gönderim yapıyor, bunda sıkıntı yok.
Sadece senin banka hesabında olan para yine senin olan Papara hesabına gönderim yapıyor sadece.
Yani başka birisi banka hesabından senin Papara hesabına para gönderimi yapamaz, ancak önce kendi paparasına sonra senin Papara hesabına gönderim yapabilir.

Birçok defada başkasının ibanına para gönderdim, yanlış bilgi vermeyin bilmiyorsanız savunmayın bari.
Benim dediğimin aynısını söylemişsiniz zaten bende sadece kendinize para transferi yapabilirsiniz diyorum zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı