Papara Black Card kaç günde ulaşır?

Merhaba, bugün Tosla'dan Papara'ya geçmek için 1 sene önce açtığım hesabımdan kart sipariş ettim, tahmini ulaşma süresi 20.11.2022 diyor, Ankara'da yaşıyorum ve bu süre azalır mı? Daha kısa sürede ulaşması mümkün mü? Başkente daha hızlı gelmez mi acaba?

Teşekkürler şimdiden.

Hangi şehirde oturduğuna bağlı. Bana Kayseri'ye 1 haftada geldi.

Tamamen değişir. Ben mesela 3 günde alacağım demişlerdi sonra iade işlemi yapıldı dedi. Kötü bir firma o gönderen firma. Sonra paparaya ve onun müşteri hizmetlerine + gmailden ulaştım her ikisine de, ulaştıktan tam 1 gün sonra hemen elime ulaştı. Toplam 1 haftada geldi. Eğer destek atarsan - yani bir sorun varsa hiç çekinme direkt at, senin karına olur firma şikayet olmasın diye fazla özen gösterir - yoksa bekleyeceksin yapacak bir şey yok.
"Karına" olur derken yararına/faydana olur anlamında kullandım yanlış anlamayın sakata gelmeyelim. 😀

Merhabalar, bugün Tosla'dan Papara'ya geçmek için 1 sene önce açtığım hesabımdan kart sipariş ettim, tahmini ulaşma süresi 20.11.2022 diyor, Ankara'da yaşıyorum ve bu süre azalır mı? Daha kısa sürede ulaşması mümkün mü? Başkente daha hızlı gelmez mi acaba?

Teşekkürler şimdiden.
2 haftada geldi

Merhaba, bugün Tosla'dan Papara'ya geçmek için 1 sene önce açtığım hesabımdan kart sipariş ettim, tahmini ulaşma süresi 20.11.2022 diyor, Ankara'da yaşıyorum ve bu süre azalır mı? Daha kısa sürede ulaşması mümkün mü? Başkente daha hızlı gelmez mi acaba?

Teşekkürler şimdiden.

Bende Ankara'dayım. Kurye beyefendi zahmet ederse teslim eder. Temmuz'da sipariş ettiğim kart cumartesi elime ulaştı.

Ayrıca genel olarak gördüğüm kadarıyla pek çok AGT Kurye'si 2. iş olarak yapıyor. Bundan dolayı geçikmeli oluyor. Dün kartım çekici ile geldi :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı