Papara Black Card ne zamana gelir?

Bugün Papara Black Card sipariş ettim. Uygulamada teslimat tarihi 1 hafta sonrayı gösteriyor. Arkadaşlarım da 1,2 aya gelir diyor. Hangisine inanayım bilemedim. Bulunduğum konum Kocaeli darıca.

Vallahi belli olmaz ben 2 sene önce almıştım 5 günde falan geldi değişiyor birine 1 ayda geliyor birine 2 ayda.

Biri 9, biri 5 güne elime ulaşmıştı. 2 kart siparişim oldu birini kaybetmiştim diye.

Bana salladınız gibi geldi. AGT kargo ile almıştım yaklaşık 8 9 ay önce ve 5 güne elime ulaşmıştı.
AGT fonluyor mu hocam sizi xD. Bir yığın şikayet var her tarafta.

Biri 9, biri 5 güne elime ulaşmıştı. 2 kart siparişim oldu birini kaybetmiştim diye.

Bana salladınız gibi geldi. AGT Kargo ile almıştım yaklaşık 8 9 ay önce ve 5 güne elime ulaşmıştı.

Niye sallasın hocam, bende 1.5 yılda anca aldım 5 tane kart söylemek zorunda kaldım hiçbirini teslim etmediler çünkü, en son ki 5.kart Allah'tan HepsiJet'le geldi ısrar ettim o kadar HepsiJet 2 günde getirdi, agt ye sallayacak bir şey yok agt zaten rezalet bir firma.

Niye sallasın hocam, bende 1.5 yılda anca aldım 5 tane kart söylemek zorunda kaldım hiçbirini teslim etmediler çünkü, en son ki 5.kart Allah'tan HepsiJet'le geldi ısrar ettim o kadar HepsiJet 2 günde getirdi, agt ye sallayacak bir şey yok agt zaten rezalet bir firma.
Yav hocam papara kart ve hepsijet ne alaka? Hepsijet hepsiburadanın kargo şirketi değil mi?

Yav hocam Papara kart ve HepsiJet ne alaka? HepsiJet Hepsiburada'nın kargo şirketi değil mi?

HepsiJet'le de çalışıyor diyorum niye agresif cevap veriyorsun, ilk 4 kart hep agtye teslim edildi 5.kartı ısrarla sonucunda HepsiJet'e verdiler öyle anca alabildim diyorum, sana 5 günde ulaştı diye iyi mi oluyor firma?

HepsiJet'le de çalışıyor diyorum niye agresif cevap veriyorsun, ilk 4 kart hep agtye teslim edildi 5.kartı ısrarla sonucunda HepsiJet'e verdiler öyle anca alabildim diyorum, sana 5 günde ulaştı diye iyi mi oluyor firma?
Agresif cevap vermedim mesajdan yanlış anlaşılmış. HepsiJet'le çalıştığını bilmiyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı