Papara Black Card siparişi 2 aydır gelmedi

Zerisez

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 2 ay önce Papara Black Card sipariş ettim, 2 aydan beri gelmedi. Bende Papara müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetlerindeki şahıs 2 aydan beri kargonuz gelmediği için tekrar basılması gerek vs. dedi. Ve adresimi istedi. Bende yaşadığım yere kargo şirketi çalışmıyormuş dedim. Ben şimdi yine yaşadığım adresi verirsem gelmez ki kargo dedim. Müşteri hizmetlerindeki şahısta en çok durduğum yeri sordu. Bende en çok evimde durduğum için yine aynı adresi vermek zorunda kaldım. Sizce bu sefer ki kargo gelir mi? Gelmesi için ne yapmalıyım?
Ve daha hızlı gelmesi için ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam getiren kuryeyi darlamadığınız sürece işiniz zor.
Darlamayı abartmadan işini düzgün yapması gerektiğini hatırlatın sadece:)

Arkadaşlar, 2 ay önce Papara Black Card sipariş ettim, 2 aydan beri gelmedi. Bende Papara müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetlerindeki şahıs 2 aydan beri kargonuz gelmediği için tekrar basılması gerek vs. dedi. Ve adresimi istedi. Bende yaşadığım yere kargo şirketi çalışmıyormuş dedim. Ben şimdi yine yaşadığım adresi verirsem gelmez ki kargo dedim. Müşteri hizmetlerindeki şahısta en çok durduğum yeri sordu. Bende en çok evimde durduğum için yine aynı adresi vermek zorunda kaldım. Sizce bu sefer ki kargo gelir mi? Gelmesi için ne yapmalıyım?
Ve daha hızlı gelmesi için ne yapmalıyım?

Muhtemelen farklı bir kargo firmasına verecekler kartı kargoya verildikten sonra tekrar gözden geçirirsin durumu şu an bir şey yapamazsın.
Kuryeke cukkake seninke kartıke diye düşünüyorum.

Kartlar kişiye özel hesap olmadan da bir işe yaramıyor boş kartı ne yapsın adam.

Geri
Yukarı