Papara Black Card teslim süresi geçmesine rağmen gelmedi

selimtti

Decipat
Yer
Beyazsaray
Yaklaşık 2 hafta önce Papara Black söylemiştim ve takipagt.aktif.com tarafından bakıyorum nerede diye 15/06 da gelmesi gerekiyordu ve abime sorduğumda ne gelen var ne de giden dedi. Mesaj vs gelmedi. Şehir dışında olduğum için abim almak mecburiyetinde. 15'inde teslim edilmedi. Sebebi nedir acaba? Ne zaman teslim alabilirim? Daha bunun şehir dışına yollayacak ailem. Memnun edici bir dağıtım şirketi değil gibi. İlk defa duydum zaten adını da. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 2 hafta önce Papara Black söylemiştim ve takipagt.aktif.com tarafından bakıyorum nerede diye 15/06 da gelmesi gerekiyordu ve abime sorduğumda ne gelen var ne de giden dedi. Mesaj vs gelmedi. Şehir dışında olduğum için abim almak mecburiyetinde. 15'inde teslim edilmedi. Sebebi nedir acaba? Ne zaman teslim alabilirim? Daha bunun şehir dışına yollayacak ailem. Memnun edici bir dağıtım şirketi değil gibi. İlk defa duydum zaten adını da. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Hocam çok değişiyor geliş süreleri, tuhaf bir sistem. Bana 3 günde gelmişti arkadaşıma 1 aydan uzun bir sürede geldi, biraz daha bekleyin ve iletişime geçebiliyorsanız geçin. Zaten onlar gerekli bilgileri verecektir.

Sen o sürelere vs bakma onlar tahmini geliş süresi. Genel de 1 ay içinde geliyor ama tabii bu 3 aya kadar da çıkabiliyor. Yani endişe falan yapmayınız bana 1,5 ay içinde gelmişti. Olmadı bir kargoyu getirecek adamla iletişim kurmaya çalış. Pek yararı olacağını zannetmiyorum ama denemekten zarar gelmez. Yani endişelenecek herhangi bir sorun yoktur:)üstteki arkadaşın dediği gibi tuhaf ve aynı zamanda sağlıksız bir sistem mevcut.

Gelmesi için mucize lazım resmen arkadaşımla aynı anda sipariş ettik sonra ikimize de aynı anda "kartınız teslim edilemedi"diye SMS geldi ama ben eve falan geldiklerini düşünmüyorum. Mail attım, kurye teslim edilmesinden 2 hafta geçmediği sürece bekleyin diyorlar. 7 Haziran'da kurye almıştı, 21'inde mail atacağım bakalım. Bir de bu 2. kart siparişim 1.si de gelmemişti.

İninal al gelmezse veya Papara ile iletişime geç.
İninal uzak duracağım yerlerden Bi tanesi. Para gönderimi yapacaktım kimliği okumuyor. Çok itici bir durum. Papara da param kalsın istiyorum. Kesinti yok ve ekstra geri ödeme yapılabiliyor. 40 TL ye 20 TL si geri ödeniyor atıyorum. İninal da bunların hiçbiri yok ve para kesintisi yapıyor.

Geri
Yukarı