Papara Black Card'ı başkası teslim alabilir mi?

brkmrs01

Hectopat
Daha fazla  
Black Card almak istiyorum ailem kart kullanmamı istemiyor, o yüzden kargonun eve gelmemesi lazım, çoğu tanıdığım "ben başkasının evinden aldırdım bir sıkıntı çıkmadı biz yaptık" falan diyor ama kimlik soruyorlar diye biliyorum ben, gerçi artık kart üstüne isim yazılmıyor belki sistem değişmiş olabilir. Arkadaşımın evine gönderebilir miyim bir sıkıntı çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Black Card almak istiyorum ailem kart kullanmamı istemiyor, o yüzden kargonun eve gelmemesi lazım, çoğu tanıdığım "ben başkasının evinden aldırdım bir sıkıntı çıkmadı biz yaptık" falan diyor ama kimlik soruyorlar diye biliyorum ben, gerçi artık kart üstüne isim yazılmıyor belki sistem değişmiş olabilir. Arkadaşımın evine gönderebilir miyim bir sıkıntı çıkar mı?
Alabilir. Kimlik sorgusu devam ediyordu sanırım.

Arkadaşının adresini vererek gönderebilirsin,sürekli takip et dağıtıma çıktığı gün onlara gidip teslim alman gerek kurye sana sözleşme imzalatacak çünkü.

Hocam eskiden alınıyordu geçen kart istedim imza Vs. istediler başkası teslim alsa bile getiren kurye size yazıyor uğraşıyorsunuz bayağı.

Evet annemin adına almıştım

Kuryeye göre değişir ama normal şartlarda teslim alamazlar.
Ailen Papara tarzı "pek" bilinmedik bir platforma güvenmiyorlar diye düşünüyorum. Kendi adına kart istiyorsan İş Bankası veya garantiden anne veya babanla birlikte gidip hesap açtır.
Ona karşı çıkacaklarını sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı