Çözüldü Papara cashback YouTube katıl üyeliklerini karşılar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Avenyos

Femtopat
Daha fazla  
Papara'nın YouTube Premium'u 10₺ ye kadar karşıladığını biliyorum ben YouTube Premium almak yerine bir kanala katılırsam katıl üyelik ücretlerini de karşılar mı? Konu hakkında bilgisi olanlar cevaplasın şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Böyle istisnalar da olabilir belki. Sistem daha yeni, tam geçiş yapmamış olabilirler.
Bilgisayardan alınca cashback vermiyor harcama Google olarak gözüküyor, müşteri hizmetlerini ararsanız cashback'i veriyorlar. Telefondan alırsanız youtube olarak gözüküyor, cashback veriyor.
Telefondan alırsanız böyle gözüküyor:
Screenshot_20230922_150625_Papara.jpg
ben YouTube Premium almak yerine bir kanala katılırsam katıl üyelik ücretlerini de karşılar mı?
Yazana göre hayır, cashback sadece Premium için geçerli.

"YouTube'da yapacağın Premium üyelik harcamanın 10₺'si hesabına anında nakit olarak geçer."

Son düzenleme:
Evet, 10TL'ye kadar papara katıl üyeliklerini karşılıyor. Telefondan satın almanız lazım.

Eskiden harcama Youtube olarak gözüküyordu ve karşılıyordu. Google yeni bir sisteme geçti. Geçiş sırasında Premium yenilenmeleri bile Google olarak gözüktüğünden cashback bazı kişilerde çalışmadı.
Şimdiki durum katılma harcaması Google olarak, premium abonelik de Youtube olarak gözüküyor.

Özetle, eskiden katıl da cashback veriyordu, vermemesi yeni bir şey.

Evet, 10TL'ye kadar papara katıl üyeliklerini karşılıyor. Telefondan satın almanız lazım.
Böyle istisnalar da olabilir belki. Sistem daha yeni, tam geçiş yapmamış olabilirler.

Eskiden harcama Youtube olarak gözüküyordu ve karşılıyordu. Google yeni bir sisteme geçti. Geçiş sırasında Premium yenilenmeleri bile Google olarak gözüktüğünden cashback bazı kişilerde çalışmadı.
Şimdiki durum katılma harcaması Google olarak, premium abonelik de Youtube olarak gözüküyor.

Özetle, eskiden katıl da cashback veriyordu, vermemesi yeni bir şey.
Telefondan alırsanız çözülüyor diye biliyorum. Olmazsa papara müşteri hizmetleriyle konuşursanız cashbacki veriyorlar.

Bilgisayardan alınca cashback vermiyor harcama Google olarak gözüküyor, müşteri hizmetlerini ararsanız cashback'i veriyorlar. Telefondan alırsanız youtube olarak gözüküyor, cashback veriyor.
Telefondan alırsanız böyle gözüküyor:
Screenshot_20230922_150625_Papara.jpg

Çözüm

Geri
Yukarı