Papara hariç oyun için kart önerisi

Lyk7a

Hectopat
Yer
Türkiye, Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050Tİ
i5-12500H
512GB M.2 SSD
16GB RAM
Tosla kimlik doğrulamayı zorunlu kıldı ve benim kimliğimde fotoğraf yok o yüzden doğrulayamıyorum, ininal ise bildiğim kadarıyla ininal Plus olmadan ATM'lerden para yükleyemiyoruz, ben birkaç kere denemiştim bankanız bu işleme izin vermiyor tarzı bir hata aldım yani bana yeni kart lazım. Sadece oyun için kullanacağım öyle sürekli değil ayda 1 2 kere içine para atıp oyun alacağım bunun için hangi kart uygundur?

Tosla kimlik doğrulamayı zorunlu kıldı ve benim kimliğimde fotoğraf yok o yüzden doğrulayamıyorum, ininal ise bildiğim kadarıyla ininal Plus olmadan ATM'lerden para yükleyemiyoruz, ben birkaç kere denemiştim bankanız bu işleme izin vermiyor tarzı bir hata aldım yani bana yeni kart lazım. Sadece oyun için kullanacağım öyle sürekli değil ayda 1 2 kere içine para atıp oyun alacağım bunun için hangi kart uygundur?
Bim'deki Fups kartı önerebilirim.

İninal Plus olmadan karta para atılıyor diye biliyorum. Ben 2 senedir kullanıyorum tek sıkıntı her ay 2 lira aidatı var.

Tosla al, bana sorarsan sadece 2 seçenek var ya Papara Black'ya da Tosla ve Black alamadığına göre Tosla tavsiyem.
Ama dediğim gibi kimliğimde fotoğraf yok bu yüzden doğrulayamıyorum yani kullanamıyorum.

İninal Plus olmadan karta para atılıyor diye biliyorum. Ben 2 senedir kullanıyorum tek sıkıntı her ay 2 lira aidatı var.

Para kesmesi önemli değil de ATM'den yatılırsın yeter ben 1 yıl önce falan kullandığımda PTT'den yatıramadım şimdi durum değişti mi?

İninal olabilir.

18 yaşından küçüğüm herhangi bir ATM'den içine para atabiliyor muyum?

Yeni konular

Geri
Yukarı