Papara hesabına para geldiğinde gelen e-postalar nasıl kapatılır?

Arslanbabus

Picopat
Daha fazla  
Papara hesabıma her para geldiğinde e-posta gönderiyor. Bu sizde de oluyor mu? Ve nasıl kapatabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şunu dene

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240422_143554_Papara.jpg
    Screenshot_20240422_143554_Papara.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_20240422_143600_Papara.jpg
    Screenshot_20240422_143600_Papara.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 21
Hocam bu sadece kampanyalar için misal 100TL kazanabilirsin gibi, bende kapalı ama para gelince eposta geliyor.

Hocam kapatılır mı bilmiyorum ama tümden kapatırsan para çıkışlarında da gmail alamazsın biraz güvenilir değil ama dediğim gibi tümden kapatırsan sadece o yani paparayı engellemek gibi bir şey yapma sakın :D

Hocam bu sadece kampanyalar için misal 100TL kazanabilirsin gibi, bende kapalı ama para gelince eposta geliyor.
Başka da ayar yok maalesef. Papara'ya instagram üzerinden yazın. Dönüş yaparlar yüksek ihtimal. Belki yolu vardır söylerler. Açıkçası para mail bildirimi rahatsız eden bir şey değil bence ama siz bilirsiniz. Olmadı mailden engel atın ama o zaman da oturum onaylama gibi bildirimleri alamazsınız.

Başka da ayar yok maalesef. Papara'ya instagram üzerinden yazın. Dönüş yaparlar yüksek ihtimal. Belki yolu vardır söylerler. Açıkçası para mail bildirimi rahatsız eden bir şey değil bence ama siz bilirsiniz. Olmadı mailden engel atın ama o zaman da oturum onaylama gibi bildirimleri alamazsınız.
Hocam paparadan engel atarsanız para çıkışı ve hesaba girişlerde bildirim alamazsınız yani koruma düzeyiniz çok düşer.

Hocam paparadan engel atarsanız para çıkışı ve hesaba girişlerde bildirim alamazsınız yani koruma düzeyiniz çok düşer.
İşte o sebeple ya varsayılan değişmez açık ya da papara'ya mail / direkt mesaj atın yolu varsa öğrenin bence.

Arkadaşlar konuyu takip etmeme ve eposta bildirimlerini açmama rağmen sizin yazdığınız bazı şeylerin eposta bildirimi bana gelmiyor yaklaşık beş gündür açtığım bütün konularda böyle bilet açtım desteğe 4 gündür cevap gelmedi yardım edebilecek var mı

Geri
Yukarı