Papara ile Netspeed Fatura Ödeme

Mert Çukadar

Hectopat
Daha fazla  
Netspeed'e abone olmak için başvuru yaptım 1 hafta içerisinde bağlanır herhalde internetim. Fatura ödeme yöntemleri online sistem ile, 3-4 bankayla anlaşmalı olarak ATM ile ve PTT ile ödeme seçenekleri var. Acaba online ödeme yönteminde Papara kartımı kullanabilir miyim ?

Çözüm
Netspeed'e abone olmak için başvuru yaptım 1 hafta içerisinde bağlanır herhalde internetim. Fatura ödeme yöntemleri online sistem ile, 3-4 bankayla anlaşmalı olarak ATM ile ve PTT ile ödeme seçenekleri var. Acaba online ödeme yönteminde Papara kartımı kullanabilir miyim ?
Tabi ki kullanabilirsin.
Tabi ki kullanabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı