Papara ile Netspeed Fatura Ödeme

Mert Çukadar

Hectopat
Daha fazla  
Netspeed'e abone olmak için başvuru yaptım 1 hafta içerisinde bağlanır herhalde internetim. Fatura ödeme yöntemleri online sistem ile, 3-4 bankayla anlaşmalı olarak ATM ile ve PTT ile ödeme seçenekleri var. Acaba online ödeme yönteminde Papara kartımı kullanabilir miyim ?

Çözüm
Netspeed'e abone olmak için başvuru yaptım 1 hafta içerisinde bağlanır herhalde internetim. Fatura ödeme yöntemleri online sistem ile, 3-4 bankayla anlaşmalı olarak ATM ile ve PTT ile ödeme seçenekleri var. Acaba online ödeme yönteminde Papara kartımı kullanabilir miyim ?
Tabi ki kullanabilirsin.
Tabi ki kullanabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı