Papara ile Stepmaster uygulamasından para çekilirse problem teşkil eder mi?

Ayberk_Bey57

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Şimdi Google Play Store'da kullandığım bir uygulama var, ismi Stepmaster. Şu an o hesapta yaklaşık bir 10.000 TL var, yarın o hesaptan 2.000 TL çekeceğim. Sizce Papara'dan ceza yer miyim?

Arkadaşlar merhaba. Şimdi Google Play Store'da kullandığım bir uygulama var, ismi stepmaster. Şu an o hesapta yaklaşık bir 10.000 TL var, yarın o hesaptan 2.000 TL çekeceğim. Sizce Papara'dan ceza yer miyim?

Çekebilirseniz ceza yemezsiniz. Fakat bu tarz uygulamaların ödeme yaptığını sanmıyorum. Gelirse ekran fotoğrafı atarsınız.

Arkadaşlar merhaba. Şimdi Google Play Store'da kullandığım bir uygulama var, ismi stepmaster. Şu an o hesapta yaklaşık bir 10.000 TL var, yarın o hesaptan 2.000 TL çekeceğim. Sizce Papara'dan ceza yer miyim?

Bu tarz uygulamaların atası freecash'Ti. Onlar da Türkiye'den yasaklandılar.
Çekmenizi önermiyorum. Ceza yeme ihtimaliniz yüksek. Boşu boşuna başınızı derde sokmayın.

Bu tarz uygulamaların atası freecash'Ti. Onlar da Türkiye'den yasaklandılar.
Çekmenizi önermiyorum. Ceza yeme ihtimaliniz yüksek. Boşu boşuna başınızı derde sokmayın.

Parayı payermax adlı firma gönderiyor internete baktığımda payermax Kwai para yükleme çekmek için kullanılan bir firmaymis yine de sıkıntı olur mu acaba?

Geri
Yukarı