Papara kart alınmasına rağmen sözleşmeli hesaba geçilmiyor

Muhammet355806

Centipat
Daha fazla  
D&R'dan Papara rose kart aldım kartı aktive ettim. Hesabım onaylı ama aktif etmeme ragmen sozlesmeli hesaba gecemiyorum. Neden, nasıl gecebilirim?

18 yaşın altındaysanız sözleşmeli hesap olmuyor diye biliyorum.

Sipariş vermeniz gerek D&R'dan alınan kart Lite olduğu için geçmiyor. Ayrıca eğer kendinizin ve velinizin kimliğini NFC ile doğruladıysanız otomatik geçiyor.

Rose= Black. Tek fark renk.
Evet fark ettim. Sitesinde yazana göre kartı kuryeden teslim alman ve kimlik bilgilerini vermen gerekiyormuş. Mağaza ile ilgili bir şey geçmemiş.

• Onaylı hesaba sahipken, Papara (Black, Gray, Rose, Almond, Teal) Card isteyip, kartını teslim alırken kimliğini ibraz etmen ve teslim formunu imzalaman durumunda sözleşmeli hesaba geçebilirsin. İmzaladığın Papara Card teslim formu ve kimlik fotoğrafların incelenerek hesap tipin güncellenecektir. Yapılan inceleme sonucunda hesap tipin sözleşmeli olarak güncellenemez ise yeni bir Papara Card teslim formu kuryeye teslim edilebilir. Bu durumda kurye adresini yeniden ziyaret ederek kimlik ibrazı ve teslim formunun imzalanmasını isteyebilir.

18 altında olsanız da oluyor, hatalı bilgi.

Alttaki arkadaşın dediği gibi ya black kart ya da IBAN ile küçük bir ücret aktarmanız gerekir.
Düzelttiğin için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı