Papara kart geldiğinde sözleşmeli hesaba mı geçmiş oluyoruz?

Yusufii07

Picopat
Daha fazla  
Söylediğim gibi Papara kartı tasarlayıp sipariş ettim, geldiğinde sözleşmeli hesaba mı geçmiş oluyorum?

IMG_20231230_201202.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, kartı sipariş etmek için zaten kimlik bilgilerinizi girmişsinizdir.

Kartı teslim ederken sözleşme imzalatıyorlar.

Uygulamadaki bir ibareye göre 100 TL yatırınca sözleşmeli hesaba geçiliyor diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen.

Dosya Ekleri

• papara-100-tl-sozlesmeli-hesap-1.jpg
    papara-100-tl-sozlesmeli-hesap-1.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 45
Uygulamadaki bir ibareye göre 100 TL yatırınca sözleşmeli hesaba geçiliyor diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen.

Yalan bu arada. Yatırdım parayı geride çekemiyorum. Müşteri hizmetlerini aradım. Papara kart alarak veya 18 yaşınıza girdiğinizde sözleşmeli olacaksınız dedi.

Papara kart talep ediyorum. 6 aydır göndermiyorlar. 18 yaşımada 2 yıl var daha.

Söylediğim gibi Papara kartı tasarlayıp sipariş ettim, geldiğinde sözleşmeli hesaba mı geçmiş oluyorum?

Eki Görüntüle 2069178

Normal Papara Card'lar teslim formuyla beraber geldiği için 18 yaşından büyükseniz teslim formunu doldurup kartı aktive ettiğinizde hesabınız sözleşmeli statüsüne yükseliyor ancak bu durum tasarımlı Papara Card içinde geçerli mi emin değilim. Dilerseniz e-posta veya telefon yoluyla kullanıcı destek merkezine ulaşarak bu sorunun cevabını öğrenebilirsiniz.

Yalan bu arada. Yatırdım parayı geride çekemiyorum. Müşteri hizmetlerini aradım. Papara kart alarak veya 18 yaşınıza girdiğinizde sözleşmeli olacaksınız dedi.

Papara kart talep ediyorum. 6 aydır göndermiyorlar. 18 yaşımada 2 yıl var daha.

Bahsettiğiniz sistem (100₺+ yatırmada sözleşmeliye geçiş) 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için geçerlidir. 18 yaş altı olup veli iznine tâbiyseniz bu sistem sizin için geçerli değil.

18 yaş altı olup veli iznine tâbiyseniz, sizden önce hesabınıza tanımlı olan velinin sözleşmeli hesaba geçmesi gerekli. Veliniz sözleşmeli olduktan sonra, fotoğraflı yeni kimlik kartınızla beraber NFC destekli bir cihaz üzerinden Papara hesabınıza giriş yapıp Hesabım > Sözleşmeli Hesaba Geç seçeneğindeki adımları tamamlayarak sözleşmeli hesaba geçiş yapabilirsiniz.

Önceden 13'tü bu 18 ne ara yapmışlar.

Papara kullanımı için olan yaş sınırı halen 13 ve değiştirilmedi. Ancak yasalar gereği 2023'ün başlarında Papara ve benzeri kuruluşlarda 13-18 yaş arası yeni hesap açan kullanıcılar için veli onay şartı getirildi.

Normal Papara Card'lar teslim formuyla beraber geldiği için 18 yaşından büyükseniz teslim formunu doldurup kartı aktive ettiğinizde hesabınız sözleşmeli statüsüne yükseliyor ancak bu durum tasarımlı Papara Card içinde geçerli mi emin değilim. Dilerseniz e-posta veya telefon yoluyla kullanıcı destek merkezine ulaşarak bu sorunun cevabını öğrenebilirsiniz.

Bahsettiğiniz sistem (100₺+ yatırmada sözleşmeliye geçiş) 18 yaş ve üzeri kullanıcılar için geçerlidir. 18 yaş altı olup veli iznine tâbiyseniz bu sistem sizin için geçerli değil.

18 yaş altı olup veli iznine tâbiyseniz, sizden önce hesabınıza tanımlı olan velinin sözleşmeli hesaba geçmesi gerekli. Veliniz sözleşmeli olduktan sonra, fotoğraflı yeni kimlik kartınızla beraber NFC destekli bir cihaz üzerinden Papara hesabınıza giriş yapıp hesabım > sözleşmeli hesaba geç seçeneğindeki adımları tamamlayarak sözleşmeli hesaba geçiş yapabilirsiniz.

Papara kullanımı için olan yaş sınırı halen 13 ve değiştirilmedi. Ancak yasalar gereği 2023'ün başlarında Papara ve benzeri kuruluşlarda 13-18 yaş arası yeni hesap açan kullanıcılar için veli onay şartı getirildi.

Bende veli izni veya NFC ile ilgili bir bölüm yok. Ayrıca gelen mesajda yaş ile alakalı bir şey yazmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı