Papara kart gelecek mi?

Zepett8

Picopat
Daha fazla  
Papara kart sipariş ettim fakat ben ameliyattan çıktığım sırada eve geldi. Aradılar açtım dedim evde değilim veremeyiz dediler yeniden randevu oluşturulacak gibi bir şey söylendi. Şimdi benim yeni kart mı sipariş etmem lazım yoksa bu kart yeniden gelecek mi?

Bence her ihtimale karşı yeni kart sipariş ver.
Papara kart sipariş ettim fakat ben ameliyattan çıktığım sırada eve geldi. Aradılar açtım dedim evde değilim veremeyiz dediler yeniden randevu oluşturulacak gibi bir şey söylendi. Şimdi benim yeni kart mı sipariş etmem lazım yoksa bu kart yeniden gelecek mi?

İlk defa sipariş verdiysen maledef tekrar sipariş vereceksin çünkü kimlik isteyip bir de imza alıyorlar bende öyle olmuştu sonra kaybolmuştu slmıştım getirip bırakmışlardı ama ilk sefer kimlik isteniyor sanırsam

Normalde yeniden dağıtıma çıkması gerekiyor. Kargoyu arayıp yeniden dağıtıma çıkarılmasını iste. Çıkarmazlarsa başka kart sipariş vermen gerekiyor.

İlk defa sipariş verdiysen maledef tekrar sipariş vereceksin çünkü kimlik isteyip bir de imza alıyorlar bende öyle olmuştu sonra kaybolmuştu slmıştım getirip bırakmışlardı ama ilk sefer kimlik isteniyor sanırsam.
Hocam Papara'da kart şu an teslim edilmemiş ama edilecek şekilde gözüküyor.

Hocam Papara'da kart şu an teslim edilmemiş ama edilecek şekilde gözüküyor.

Kuryeler genelde sizi adreste bulamadıklarında ertesi iş günü tekrar ziyarete gelirler ama siz yine de durumu Papara'ya bildirip, kurye gönderiyi iptal etmeden tekrar ziyaret için planlama oluşturtun.

Ve, geçmiş olsun. Umarım şu anki durumunuz çok daha iyidir 🤲

Kuryeler genelde sizi adreste bulamadıklarında ertesi iş günü tekrar ziyarete gelirler ama siz yine de durumu Papara'ya bildirip, kurye gönderiyi iptal etmeden tekrar ziyaret için planlama oluşturtun.

Ve, geçmiş olsun. Umarım şu anki durumunuz çok daha iyidir 🤲
Yok hocam adresi bulmuşlar. Jetlogiden baktım teslim edilemedi olarak gözüküyor. Planlama vb yapamıyorum. Birde neden geçmiş olsun dediğinizi anlamadım.

Yok hocam adresi bulmuşlar. Jetlogiden baktım teslim edilemedi olarak gözüküyor. Planlama vb yapamıyorum. Birde neden geçmiş olsun dediğinizi anlamadım.

Takip sayfasından siz düzenleme yapamıyorsanız kargo firmasını ile veya Papara ile iletişime geçmeniz yeni planlama oluşturmak için yeterli olur.

.. ameliyattan çıktığım sırada eve geldi.

İlk mesajınızda bunu dediğiniz için geçmiş olsun diledim hocam. Doktorsanız, dilerim başarılı bir operasyona imza atmışsınızdır :)

Papara müşteri hizmetleri sizi arayabilir ya da telesekreter. Bende kargo uzadığı için telesekreter aradı sizde de belki bir şans daha verirler.

Geri
Yukarı