Papara kart gelmedi ve iade edildi

Arkadaşlar AGT Kurye rezillik. Papara kargoyu Agt'ye vererek hata yapıyor zaten. Şu konuda tecrübelerimi paylaşmıştım.

Amazon yarın teslimat için agt kullanıyor. Güç kaynağı almıştım ertesi gün gelmişti. Kargo ücretinden değersiz ürünlere böyle yapıyorlar işte.

Kartım iade edildi ve Şikayetvar sitesine şikayet ettim kart tekrar şubeye geldi. Ama her zamanki gibi kartım elime ulaşmadı 3 gündür bekliyorum tık yok. Agt'nin canlı desteğine yazıyorum yoğunluk sebebi ile mesaj geç gelebilir diyor ama geç değil yazan yok ilginç bir şirket.

Hocam sizi 850 ile başlayan numaralar ararsa cevaplayın. Benim de oldu sizi arıyorlar eğer evdeyseniz getiriyorlar.

Hocam sizi 850 ile başlayan numaralar ararsa cevaplayın. Benim de oldu sizi arıyorlar eğer evdeyseniz getiriyorlar.
İnşallah ararlar ne desteğe yazan var ne arayan zaten eve de sipariş etmedim çalıştığım işyerine verdim zor ve bilinmeyen bir yer değil.
Arkadaşlar çok şükür kart bugün itibariyle geldi. Adres yanlışmış güya. Gittim aynı adresi yazdım kart geldi. Hepinize ilginizden dolayı teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı