Papara kart gelmedi ve sipariş iptal edildi

destanyazan

Hectopat
Daha fazla  
21 Nisan günü kartı sipariş ettim ve 25 Nisanda kart kuryeye verildi. Fakat her baktığımda kart dağıtım bölgesine sevk edildi yazıp duruyordu bugünde kart iade edilip iptal edilmiş. Bu konu hakkında ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?

Ekran görüntüsü 2023-05-07 181303.png

Son düzenleyen: Moderatör:
21 Nisan günü kartı sipariş ettim ve 25 Nisanda kart kuryeye verildi. Fakat her baktığımda kart dağıtım bölgesine sevk edildi yazıp duruyordu bugünde kart iade edilip iptal edilmiş. Bu konu hakkında ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?
Şikayetvar üzerinden destek talebi açabilirsin. İade kabul edilmiyor yazdığına gore ise sanırım getirmişler fakat kimse kapıyı açmadığı için iade edilmiş anlamina geliyor.

Hocam maalesef bu sorunu seneler önce bende yaşadım ama iptal olmadı. Tamı tamına 14 gün yani 2 hafta kuryeyi bekledim. En sonunda dayanamayıp kuryeyi son kez arayarak yerinizi söyleyin neredeyseniz gelip alacağım demiştim ve gidip almıştım.

Bu konuda büyük problemleri var Papara'nın maalesef.

Eki Görüntüle 1770271

Papara müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsin.
Screenshot_2023-05-07-18-28-36-017.jpg

Eki Görüntüle 1770271
Ben 1 sene önce verdim 2 ay önce iptal ettiler bu papara card niye böyle

Yeni konular

Geri
Yukarı